Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska uczciła urodziny swojej mamy sesją zdjęciową. Wiadomo po kim odziedziczyła urodę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.10.2023 14:20

Małgorzata Kożuchowska uczciła urodziny swojej mamy sesją zdjęciową. Wiadomo po kim odziedziczyła urodę

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą, fot. KAPiF/instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny odezwała się do internautów, by podzielić się z nimi prywatnymi przemyśleniami. Tym razem pokazała się w towarzystwie 80-letniej mamy. Już wiadomo, po kim gwiazda kina odziedziczyła urodę. Dla pań to szczególny dzień.

Małgorzata Kożuchowska w mediach społecznościowych

Aktorka kulisami show-biznesu i prywatnością dzieli się z obserwatorami w mediach społecznościowych. Często zdarza się, że internauci potrafią krytykować ją za niektóre postawy i zachowania, jednak mimo to Małgorzata Kożuchowska nie rezygnuje z kolejnych publikacji.

Tym razem "zaprosiła" na wyjątkowo rodzinną uroczystość. Jej mama obchodziła swoje 80. urodziny. Aktorka przekazała wzruszające życzenia i pokazała obserwatorom jubilatkę. Aż trudno uwierzyć własnym oczom.

Tłum gwiazd na premierze "Chłopów": Wieniawa, Kożuchowska, Foremniak, Kasprzyk

Małgorzata Kożuchowska świętowała urodziny mamy

Aktorka poświęciła ukochanej mamie post w mediach społecznościowych, gdzie podzieliła się wyjątkowo uroczymi życzeniami. Podkreślała dobro i oddanie rodzica. Pani Jadwiga doczekała się trzech córek.

Niedościgniony wzór: kochająca, troskliwa, inteligentna, elegancka, pracowita, skromna… Moja mama! Obchodzi dziś 80-te urodziny! Nie do wiary kiedy to zleciało! Moja mama jest wciąż pełna energii, ciekawa świata, aktywna i młoda! Mamo, niech tak będzie jeszcze przez długie lata! Dziękuję Ci za wszystko! Kocham Cię!

Internauci poszli w ślady Małgorzaty Kożuchowskiej i także zostawili życzenia dla jubilatki. Aż trudno uwierzyć, że mama aktorki obchodzi 80. urodziny.

Małgorzata Kożuchowska pokazała 80-letnią mamę

Wraz z życzeniami aktorka opublikowała wspólne zdjęcia z solenizantką. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć ogromne podobieństwa między matką i córką. Małgorzata Kożuchowska odziedziczyła po matce identyczny nos oraz promienny uśmiech.

Pani Jadwiga zachowała wyjątkową klasę i elegancję. Atuty 80-latki zostały podkreślone delikatnym makijażem, pofalowanymi włosami i szykownym strojem. Niejedna młodsza kobieta chciałaby tak wyglądać, świętując 80. urodziny.

Małgorzata Kożuchowska (10).jpg
Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą, fot. KAPiF