Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Przerwała milczenie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.12.2023 15:33

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Przerwała milczenie

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski są małżeństwem od 15 lat. W ostatnim czasie w mediach pojawiają się informacje o rzekomym kryzysie w związku aktorki. Teraz głos postanowiła zabrać sama zainteresowana.

Małgorzata Kożuchowska: ślub

Małgorzata Kożuchowska to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Popularność zyskała dzięki występowi w “Kilerze” Juliusza Machulskiego, a kreacja Hanki Mostowiak w serialu “M jak miłość” tylko potwierdziła jej twardą pozycję w show-biznesie.

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest dla niej również życie rodzinne. W 2008 r. poślubiła Bartłomieja Wróblewskiego, a owocem związku małżeństwa stał się 9-letni dziś synek Jan Franciszek. Para rzadko pojawia się wspólnie na branżowych imprezach, a gwiazda nie ujawniła jak do tej pory wizerunku swojego syna. Twarz małego Jasia jest dla fanów niewiadomą. 

Małgorzata Kożuchowska ukrywała związek ze znanym aktorem przed całą Polską! Wygadała się... Katarzyna Nosowska Cała prawda o śmierci Hanki Mostowiak. Wszystko o wypadku w kartonach

Kryzys w związku Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska już jakiś czas temu zdradziła, że w jej małżeństwie zdarzają się gorsze momenty. W wywiadzie udzielonym w podcaście “Moje gniazdo” wyjawiła, że jako osoba wierząca, zwraca się wówczas o pomoc do Boga.

Kiedy są te cięższe chwile, to mam się do kogo zwrócić: "Boże, ślubowałam, ale weź, teraz zerknij trochę na nas, bo widzisz, że nie jest najlepiej, wyciągnij rękę i pomóż" - opowiadała aktorka.

Bartłomiej Wróblewski praktycznie nie pojawia się na eventach u boku swojej małżonki, niezwykle rzadko widać go również w jej mediach społecznościowych. Czy nad małżeństwem artystki pojawiły się ciemne chmury? Fani od dłuższego czasu dopytują o związek aktorki i nie ukrywają, że zamartwiają się o małżeństwo swojej ulubienicy. Małgorzata Kożuchowska postanowiła przerwać milczenie.

Małgorzata Kożuchowska o kryzysie w małżeństwie

Redakcja Shownews.pl postanowiła poprosić Małgorzatę Kożuchowską o komentarz w sprawie doniesień o rzekomym kryzysie w jej związku z Bartłomiejem Wróblewskim. Gwiazda zareagowała krótko i dosadnie.

Odgrzewane kotlety - odrzekła aktorka.

Artystka podkreśliła, że w jej małżeństwie nie dzieje się nic złego i odniosła się do braku zdjęć ukochanego w swoich mediach społecznościowych. Okazało się, że powód jest bardzo prozaiczny.

Istnieją osoby, które nie potrzebują potwierdzać swojego istnienia w mediach społecznościowych. Do nich należy mój mąż, a ja to szanuję - orzekła Małgorzata Kożuchowska.

Miejmy nadzieję, że to uciszy wszelkie plotki o kryzysie. 

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski, fot. KAPiF

Źródło: shownews.pl