Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska ukrywała związek ze znanym aktorem przed całą Polską! Wygadała się... Katarzyna Nosowska
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.11.2023 10:09

Małgorzata Kożuchowska ukrywała związek ze znanym aktorem przed całą Polską! Wygadała się... Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska wyjawiła tajemnicę Małgorzaty Kożuchowskiej? Fot. KAPiF
Katarzyna Nosowska wyjawiła tajemnicę Małgorzaty Kożuchowskiej? Fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska jest dziś szczęśliwą matką i żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. W przeszłości spotykała się jednak ze znanym aktorem. Ich związek ujawniła nieoczekiwanie Katarzyna Nosowska.

Małgorzata Kożuchowska żoną i mamą

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli w “Kilerze” Juliusza Machulskiego, jednak największą sławę przyniosły jej występy w kultowym serialu “M jak miłość”.

Prywatnie gwiazda od 15 lat jest żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para doczekała się syna Jana, który jest istnym oczkiem w głowie dumnych rodziców. W przeszłości artystka była jednak w kilku nieoficjalnych, ale stosunkowo głośnych związkach. Jeden z nich udało jej się jednak przez długi czas utrzymać w tajemnicy.

Cała prawda o śmierci Hanki Mostowiak. Wszystko o wypadku w kartonach Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje siostry. Mało kto wie, że też zrobiły oszałamiające kariery

Katarzyna Nosowska wydała Małgorzatę Kożuchowską

W przeszłości Małgorzatę Kożuchowską wiązano m.in. z fotografem Markiem Straszewskim, czy Marcinem Dorocińskim. W czasie studiów spotykała się aktorem znanym m.in. z “Na dobre i na złe”.

Ich relację ujawniła nieopatrznie Katarzyna Nosowska, która udzielając wywiadu “Elle” w 2000 r. przedstawiła wskazówkę, która szybko doprowadziła dziennikarzy do połączenia kropek dotyczących relacji gwiazdy “M jak miłość”.

Małgorzata Kożuchowska w związku ze znanym aktorem

W okresie, w którym Katarzyna Nosowska udzielała wspomnianego wywiadu, była w związku z aktorem Redbadem Klynstrą. W rozmowie opowiedziała o tym, jak poznała ukochanego.

Wpadłam raz do Agaty [Kuleszy - przyp. red.], mieszkała z koleżanką, też aktorką, która była wówczas narzeczoną Redbada. Zobaczyłam ich i pomyślałam: ta to ma szczęście - wyznała piosenkarka.

Nie jest tajemnicą, że w czasie studiów Agata Kulesza dzieliła kawalerkę z Małgorzatą Kożuchowską i choć wokalistka nie wymieniła jej z nazwiska, nietrudno było się domyśleć, że to właśnie o nią chodzi.

Zarówno aktorka jak i jej były partner nie wracają dziś do tematu swojego związku uznając ten rozdział za całkowicie zamknięty. Próżno szukać jakiegokolwiek wywiadu, w którym Redbad Klynstra odwoływałby się do relacji z Małgorzatą Kożuchowską.

Redbad Klynstra
Redbad Klynstra, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska, fot. KAPiF

Źródło: “Elle”