Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie. Pożegnała bliską osobę. Zdjęcia z pogrzebu rozdzierają serce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2024 10:36

Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie. Pożegnała bliską osobę. Zdjęcia z pogrzebu rozdzierają serce

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie, fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska chętnie opowiada internautom o swojej codzienności, nawet jeśli sprawia to jej wiele bólu. Tym razem podzieliła się w mediach społecznościowych widokiem z cmentarza. Odeszła bardzo ważna dla niej osoba. Morze wieńców ściska za serce, a aktorka podkreśliła dokonania zmarłej.

Małgorzata Kożuchowska przekazała smutne wieści

Gwiazda w show-biznesie z powodzeniem występuje już od ponad 30 lat. Rozpoznawalność zyskała przede wszystkim za sprawą telewizyjnych produkcji, które latami bawiły i wzruszały widzów. Każdy z nas zna ją jako Natalię z "Rodzinki.pl", a niejeden fan uronił łzę na widok dramatycznej śmierci Hanki Mostowiak w "M jak miłość".

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska chętnie udziela się w internecie, gdzie opowiada nie tylko o filmowych wydarzeniach, ale także prywatnych sprawach. Wieloletnia aktywność sprawiła, że aktorka może być nawet wzorem do naśladowania. Szczerością i naturalnością przykuła uwagę internautów.

Tym razem pokazała im zasmucające kadry z życia codziennego. Wybrała się na cmentarz, by pożegnać ważną osobę. Widok grobu zalanego wieńcami białych i czerwonych róż ściska za serce. 

Anna-Maria Sieklucka drastycznie ścięła włosy! Teraz ma króciutkie jak Kożuchowska! Napad i próba porwania Kożuchowskiej. Ujawniono drastyczne szczegóły

Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie

Gwiazdy często swoimi życiowymi sprawami dzielą się w mediach społecznościowych. Tym razem aktywność Małgorzaty Kożuchowskiej nie dotyczyła filmowych poleceń czy modowych inspiracji. Z obserwującymi postanowiła podzielić się chwilami żalu.

Dzień zaczął się dla niej wizytą na cmentarzu, gdzie odbyło się ostatnie pożegnanie ważnej dla niej osoby. W krótkiej relacji postanowiła pokazać wszystkim, co zastała na grobie zmarłej.

Nagrobek został zakryty ogromnymi wieńcami biało-czerwonych kwiatów, by uhonorować pamięć seniorki. Zaraz przy miejscu pochówku znalazło się zdjęcie zmarłej z czasów jej młodości, a także tabliczka nagrobkowa. Małgorzata Kożuchowska pokazała internautom również fotografię z ostatnich lat życia kobiety. Była ona bardzo ważna nie tylko dla historii Polski, ale także samej aktorki.

Małgorzata Kożuchowska o śmierci bliskiej osoby. Kto zmarł?

Aktorka uczestniczyła w uroczystym pożegnaniu Czesławy Urszuli Sielskiej o pseudonimie "Nina". Kobieta była jedną z łączniczek podczas powstania warszawskiego. Miała wtedy zaledwie 16 lat. Żegnająca ją gwiazda nazwała ją w relacji "Bohaterką".

W jednej z relacji zdradziła, że nie tylko ona czerpała z odwagi, jaką reprezentowała zmarła. Okazję do poznania jej historii miał także syn Małgorzaty Kożuchowskiej. Odejście seniorki wzruszyło telewizyjną gwiazdę.

Dziś pożegnaliśmy panią Czesię! Wspaniałego, odważnego człowieka. Cieszę się, że Jaś miał zaszczyt i przyjemność ją poznać - wyznała.

W relacji można było usłyszeć także jedną z patriotycznych pieśni z czasów wojny. Małgorzata Kożuchowska pogrążyła się w żałobie.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_/
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pogrążona w żałobie, fot. KAPiF