Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gąsiewska poszła w tym na komunię. Pod zdjęciami burza: "Trochę skromności"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2024 09:58

Gąsiewska poszła w tym na komunię. Pod zdjęciami burza: "Trochę skromności"

Wiktoria Gąsiewska
fot. KAPiF/Instagram

Sezon komunijny w pełni, a kolejne gwiazdy chwalą się czasem spędzonym w towarzystwie najbliższych. Wiktoria Gąsiewska zamieściła w mediach społecznościowych serię zdjęć z ważnej ceremonii. Nie przypuszczała jednak, że wywoła tyle emocji. Internauci nie mogli odwrócić wzroku od jej stylizacji.

Sezon komunijny gwiazd trwa. Czym nas zaskakują?

Maj to nie tylko moment na pierwsze wakacyjne wyjazdy i organizację grilla w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Dla wielu ten miesiąc kojarzony jest z imprezami związanymi z Pierwszą Komunią Świętą.

Sakrament świętuje wiele gwiazd polskiego show-biznesu, które kulisami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Nie brak w związku z tym kolejnych kontrowersji i skandali. Nie tak dawno głośno było o uroczystości syna Krzysztofa Rutkowskiego, która została połączona z drugim ślubem jego rodziców. Huczna impreza zwróciła uwagę internautów.

W internecie nietrudno natrafić na posty celebrytów, którzy świętują specjalny dzień wraz z dziećmi komunijnymi. Niektórzy zwracają uwagę wystawną organizacją przyjęcia, a inni wywołują emocję samymi stylizacjami. Sezon komunijny zamienił się w miesiąc mody?

Gąsiewska wrzuciła nowe zdjęcia i się zaczęło. Lawina obleśnych komentarzy. Fani bronią gwiazdy Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska znowu razem. Wiadomo, co ich do siebie zbliżyło

Gwiazdorskie stylizacje na komunie. Od zachwytów po krytykę

W mediach społecznościowych nie brak postów znanych gwiazd, które w tym roku przeżywały Pierwszą Komunię Świętą swoich dzieci. Prywatnymi zdjęciami podzieliła się m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Dominika Chorosińska, a także Klaudia El Dursi.

Często jednak zdarza się, że internauci bardziej niż na dzieci gwiazd zwracają uwagę na ich rodziców. Wiele emocji wzbudzają stylizacje pań na wyjątkowy dzień swoich pociech. Fani mogą zarówno pogratulować im poczucia stylu, jak i potrafią zupełnie skrytykować odświętną kreację.

Niedawno na własnej skórze dowiedziała się o tym Wiktoria Gąsiewska. Aktorka podzieliła się serią rodzinnych kadrów z komunii. Wszyscy jednak przecierali oczy na widok jej stylizacji. Wybrała odpowiednią sukienkę na tę okazję?

Wiktoria Gąsiewska na komunii. Sukienka wzbudziła emocje

Aktorka od lat wzbudza zainteresowanie, a o jej guście modowym rozpisują się portale plotkarskie. Tym razem postawiła na dosyć letnią kreację. Na rodzinnej Komunii Świętej pojawiła się w dopasowanej turkusowej sukience z głębokim dekoltem wiązanym na szyi.

W doskonałym nastroju pozowała z bliskimi, a także samą "bohaterką dnia". W komentarzach jednak nie wszyscy byli zachwyceni jej wyborem. Była gwiazda "Rodzinki.pl" musiała przełknąć gorzkie słowa krytyki.

  • Sukienka ładna, ale na wesele, a nie komunię. Trochę skromności, to święto dziecka.
  • No niestety, ale z takim dekoltem do kościoła?
  • W kościele trzeba mieć szacunek.

Wśród internautów nie zabrakło jednak zachwytów nad Wiktorią Gąsiewską. Zdania na temat jej stylizacji były wyraźnie podzielone.

  • Oj, bez przesady. Jeśli ktoś przyjdzie na komunię w sukience z dużym dekoltem i jeszcze bardzo krótkiej, to jest przesada. Ale sukienka Wiktorii nie jest jakoś wyzywająca. Nie popadajmy w paranoję.
  • Pięknie wyglądasz w tej sukience.
  • Super sukienka.

A wy co sądzicie o kreacji Wiktorii Gąsiewskiej?

Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła komunijną stylizacją, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła komunijną stylizacją, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska, fot. Instagram
Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła komunijną stylizacją, fot. Instagram