Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowy Mister Polski wybrany. Po cichu. To przystojniak z "Top Model"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 12.07.2023 06:33

Nowy Mister Polski wybrany. Po cichu. To przystojniak z "Top Model"

Mister Polski 2023 – kto nim został?, fot. KAPIF/IG
Mister Polski 2023 – kto nim został?, fot. KAPIF/IG

Mister Polski 2023 wybrany. Kto został najprzystojniejszym mężczyzną w kraju i będzie reprezentować nas na wyborach Mistera Supranational 2023? Okazuje się, że jury postawiło tym razem na gwiazdę “Top Model”.

Mister Polski 2023 wybrany

W ostatnich latach wybory Mistera Polski odbywały się z wielką pompą. Wydarzenie przyciągało tłumy gwiazd i celebrytów oraz widzów, którzy mogli śledzić show za pośrednictwem transmisji na YouTubie. W tym roku było inaczej. Najprzystojniejszego Polaka wybrano wewnętrznie, a jego nazwisko ogłoszono wraz z informacją o zbliżających się wyborach Mistera Supranational, które odbędą się 15 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Kto został Misterem Polski 2023? Okazuje się, że gremium jurorskie postawiło na dobrze znaną w branży postać, bo na finalistę jednej z edycji “Top Model”.

Tylko u nas: Mamy NIEPUBLIKOWANE zdjęcia z drugiego ślubu Lewandowskich! "Było jak w raju"

Kim jest Daniel Tracz? Ile ma lat?

Misterem Polski 2023 został Daniel Tracz. Mężczyznę doskonale pamiętają fani “Top Model”, którzy mogli śledzić jego losy w 2016 roku. W programie dał się poznać jako bardzo utalentowany i lubiany przez uczestników bohater. Ostatecznie zajął 4. miejsce, odpadając tuż przed finałem.

Mister Polski 2023 Daniel Tracz w Top Model
Mister Polski 2023 Daniel Tracz w Top Model

Daniel Tracz urodził się 1 sierpnia 1997 roku, co oznacza, że wkrótce skończy 28 lat. Pochodzi z Dzierżoniowa. Po zakończeniu “Top Model” rzadko przypominał o sobie widzom show. Na Instagramie opublikował niewiele postów, ale jeśli je zamieszczał, to za każdym razem wzbudzał ogromny entuzjazm wśród obserwatorów.

Zdjęcia Daniela Tracza

Mister Polski 2023 Daniel Tracz może pochwalić się świetnym ciałem, przykuwającą uwagę urodą i łatwością w nawiązywaniu kontaktów. Te trzy cechy sprawiają, że powinien doskonale poradzić sobie w międzynarodowym konkursie piękności. 

Czy pójdzie mu lepiej niż Rafałowi Maślakowi, Jakubowi Kucnerowi czy Rafałowi Jonkiszowi? O tym przekonamy się już wkrótce.

Tagi: Top Model