Swiatgwiazd.pl
Martyna Świderska żona Karola Świderskiego - reprezentacja polski Euro 2020
Aleksandra Frankowska żona Przemka Frankowskiego - reprezentacja polski Euro 2020
Agata Dębska dziewczyna Kuby Modera - reprezentacja polski Euro 2020

Instagram

Obowiązki macierzyńskie, a Euro 2020. Jak polskie WAGs wspierają swoich partnerów podczas turnieju

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Zambrzycka

Udostępnij:

Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz, w którym zmierzymy się ze Słowacją, odbędzie się już 14 czerwca. Postanowiliśmy zapytać drugie połówki naszych reprezentantów: Martynę Świderską, Aleksandrę Frankowską oraz Agatę Dębską jak pomagają partnerom w przygotowaniach do turnieju.

Jak polskie WAGs wspierają partnerów podczas Euro 2020

Zawodnicy od 24 maja znajdują się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Opalenicy. Do niedzieli towarzyszyły im ich rodziny. Nie zabrakło tam również Martyny Świderskiej - żony napastnika Karola Świderskiego, Aleksandry Frankowskiej - żony pomocnika Przemysława Frankowskiego oraz Agaty Dębskiej - dziewczyny pomocnika Jakuba Modera.

Martyna Świderska

- Jeśli chodzi o pomoc w przygotowaniach, wspieram męża na odległość, jak tylko mogę z naszym synkiem. Taką tylko mamy możliwość. Mąż wie, że zawsze może na nas liczyć. Ciężko trenuje i robi wszystko, żeby być jak najlepiej przygotowanym i gotowym do gry - mówi z dumą żona Świderskiego.

Aleksandra Frankowska

- Mąż przygotowywał się do tego turnieju, dając z siebie wszystko. Dzisiaj wspieram go mentalnie, bo tylko w taki sposób mogę. Zajmuję się wychowaniem naszych dzieci, aby mógł się teraz jak najlepiej przygotować do Euro - opowiada z czułością partnerka Frankowskiego.

Agata Dębska

- Przez pierwszy tydzień byłam na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie wszyscy razem stworzyliśmy fajną, rodzinną atmosferę. To na pewno pomagało nie tylko Kubie, ale wszystkim zawodnikom w przygotowaniach do Euro 2021. Do końca turnieju nie będzie już możliwości zobaczyć się na żywo, dlatego teraz codziennie rozmawiamy przez telefon i w ten sposób staram się go wspierać - odpowiada dziewczyna Modera.

Czy dziewczyny będą wspierały swojego drugie połówki z trybun?

W fazie grupowej czekają na nas trzy mecze. Zmierzymy się z reprezentacją Słowacji, Hiszpanii oraz Szwecji kolejno 14,19 i 23 czerwca. Czy partnerki naszych piłkarzy będą wspierać ich z trybun, czy też z domowego zacisza?

Martyna Świderska

- Bardzo bym chciała być na wszystkich meczach, ale niestety nie będę mogła uczestniczyć w każdym, nie mam takiej możliwości. Będę jedynie na meczu w Hiszpanii. Pozostałe będę oglądać w domu z rodziną.

Aleksandra Frankowska

- Jak wcześniej wspominałam, przez obowiązki macierzyńskie nie jestem w stanie uczestniczyć w każdym meczu, choć bardzo bym chciała. Jednak zaistniała szansa, że podczas jednego ze spotkań będę mogła wspierać męża z trybun.

Agata Dębska

- Byłam na meczach towarzyskich we Wrocławiu i Poznaniu. Planuję pojechać też na mecz do Hiszpanii.

Jesteśmy pewni, że zarówno na trybunach, jak i w domu przed telewizorem dziewczyny z całego serca i płuc będą wspierać naszą reprezentację.

Czy według ukochanych naszych zawodników Polska ma szansę wygrać Euro 2020?

Chyba wszyscy pamiętamy emocje przy Euro 2016, w którym doszliśmy do półfinałów. Podczas meczu z późniejszymi mistrzami turnieju każdy Polak wstrzymał oddech. Bramka Lewandowskiego w drugiej minucie przeszła do historii polskiej piłki nożnej. Niestety, Portugalia pokonała nas w karnych, sama zdobywając tytuł Mistrza Europy kilka tygodni później.

Czy w tym roku emocje będą równie wielkie i czy Polska ma szansę na zwycięstwo? Drugie połówki naszych piłkarzy odpowiadają bez zastanowienia.

Martyna Świderska

- Uważam, że piłka jest nieprzewidywalna i każdy ma szansę. Wierzę, że w tym roku nasza reprezentacja zaskoczy niejednego Polaka, trzymam mocno kciuki za naszą drużynę i za męża, żeby udało mu się zadebiutować w wielkim stylu w tak ważnym turnieju - podsumowuje z uśmiechem żona Karola Świderskiego.

Aleksandra Frankowska

- Każdy zespół ma szansę na zwycięstwo. Choć droga do tytułu jest bardzo długa i ciężka wierzę, że nasza reprezentacja stanie na wysokości zadania dając swoim kibicom dużo powodów do radości i dumy - dodaje z optymizmem żona Przemka Frankowskiego.

Agata Dębska

- Sztab szkoleniowy świetnie przygotowuje piłkarzy do meczów, a chłopaki dają z siebie wszystko i są zmotywowani, by zajść jak najdalej, dlatego wierzę, że tak właśnie będzie - odpowiada z pewnością w głosie dziewczyna Jakuba Modera. 

My również trzymamy kciuki za polską reprezentację i wierzymy, że nasi chłopcy dadzą z siebie wszystko.

Podobne artykuły

Karolina Brzuszczyńska

Wywiady

Way Of Blonde: „Mam po prostu nadzieję, że ludzie się przyzwyczają do tego, że społeczność LGBT to ludzie, którzy są wokół nas”

Czytaj więcej >
Detektyw, osobowość telewizyjna.

Wywiady

Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Czytaj więcej >
Dawid_Nickel

Wywiady

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

Czytaj więcej >
Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Wywiady

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Czytaj więcej >
Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >

Wywiady

Iluzjonista z "Mam Talent" zdradził nam, jak wyglądają kulisy programu. "Była to nie lada przygoda"

Czytaj więcej >