Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Obuchowicz był bożyszczem nastolatek i gwiazdą "Na dobre i na złe". Nagle zniknął z mediów. Nie do wiary jak się zmienił!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.11.2023 21:56

Obuchowicz był bożyszczem nastolatek i gwiazdą "Na dobre i na złe". Nagle zniknął z mediów. Nie do wiary jak się zmienił!

Bartosz Obuchowicz
Co robi teraz Bartosz Obuchowicz?, fot. KAPiF

Bartosz Obuchowicz, przez lata grający Tomka Burskiego w „Na dobre i na złe” miał rzesze fanów i fanek. Gdzie zniknął idol nastolatek? Aktor unika świata show-biznesu i skupił się na wychowaniu trzech córek. Zmienił się nie do poznania, jak teraz wygląda?

Bartosz Obuchowicz: gdzie zniknął po "Na dobre i na złe"?

Choć niektórym może być trudno w to uwierzyć, Obuchowicz 3 marca tego roku świętował 41. urodziny. Bartosz wcześnie zaczął swoją przygodę z aktorstwem i od razu odniósł sukces. Główną rolę Huberta w filmie „Cwał” zagrał jako 13-latek i od razu zdobył nagrodę indywidualną za rolę dziecięcą na 21. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Prawdziwa sława nadeszła jednak w 1999, kiedy trafił do obsady „Na dobre i na złe” w roli Tomka Burskiego. Wcielał się w tę postać przez dekadę. Syn lekarzy z Leśnej Góry, borykający się problemami typowymi dla nastolatków, z miejsca stał się ikoną i idolem wielu osób w jego wieku i młodszych. 

Przystojny, sympatyczny młody gwiazdor mógł szybko wspiąć się na sam szczyt, jednak w pewnym momencie z tego zrezygnował. Po latach okazało się, że skupił się na powiększającej się rodzinie oraz całkiem nowej pasji, niezwiązanej z aktorstwem. Poniżej szczegóły.

Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz i Karolina Borkowska w 2003 roku, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z "Królowych życia" na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą własnym oczom Najmłodszy syn Bieniuka i Przybylskiej gwiazdą TVP. Tata długo ukrywał go przed światem

Co robi teraz Bartosz Obuchowicz?

Bartosz wciąż gra w filmach i serialach, obecnie możemy go jednak oglądać w rolach raczej dwu- i trzecioplanowych. Pojawił się między innymi w produkcjach „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Zawsze warto”, „Polityka” i „Dziewczyny ze Lwowa”. Jednak bardzo wiele jego czasu pochłania sport.

Dawny gwiazdor regularnie bierze udział w zawodach Rallycross. W kitesurfingu wziął nawet udział w Mistrzostwach Polski.

Ja, zawsze kiedy kończę zdjęcia, staram się wyskoczyć albo na deskę, albo pozjeżdżać po stokach lodowca w Alpach, albo pościgać się samochodami. Staram się cały ten świat aktorski zostawić za sobą. […] Ze względu na to, że już trzy razy złamałem kręgosłup na snowboardzie i nie mogę jeździć tak, jakbym chciał, mogę realizować się w wyścigach. […] Kilka miesięcy temu przesiadłem się na cinquecento, co oznacza wyższą klasę rajdów – mówił lata temu w wywiadzie dla Onetu.

Szczególnie dużo czasu Obuchowicz poświęca rodzinie. Co wiadomo o jego żonie i córkach? Poniżej szczegóły.

Nowe zdjęcia Bartosza Obuchowicza z rodziną

Obuchowicz związał się z psycholożką Katarzyną Sobczyńską, z którą jest do dzisiaj. Para jest nierozłączna, a ukochana towarzyszy mężowi na wielu ważnych dla niego wydarzeniach i eventach branżowych. Ich miłość pomnożyła się kilkukrotnie, doczekali się bowiem aż trzech córek. Marianna, Marcelina i Michalina od czasu do czasu pojawiają się na ściankach, kiedy chcą towarzyszyć rodzicom.

Teraz cała piątka, uśmiechając się od ucha do ucha, pojawiła się na premierze nowego filmu Disneya „Życzenie”. Trzeba przyznać, że o ile żona Bartosza zdaje się w ogóle nie zmieniać, to sam aktor nie przypomina dawnego siebie. Teraz rzeczywiście wygląda jak przykładny mąż i ojciec. A jego trzy córeczki są śliczne.

Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcia Obuchowicza z rodziną oraz fotografie sprzed lat. Poznalibyście go na ulicy?

Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz z żoną i trzema córkami na premierze filmu “Życzenie” (2023), fot. KAPiF
Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz z córką Marceliną w 2023, fot. KAPiF
Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz z żoną i córkami w 2022, fot. KAPiF
Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz w 2003 roku, fot. KAPiF
Bartosz Obuchowicz
Bartosz Obuchowicz w 2005 roku, fot. KAPiF