Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odwołano koncert Tomasza Karolaka. Powód nie mieści się w głowie
Michał Fitz
Michał Fitz 21.10.2021 02:00

Odwołano koncert Tomasza Karolaka. Powód nie mieści się w głowie

Karolak
TRICOLORS/East News

Tomasz Karolak jest przede wszystkim znany ze swojej pracy aktorskiej. Wystąpił w wielu popularnych serialach i hitowych produkcjach filmowych. Mało kto jednak wie, że udziela się artystycznie także w inny sposób.

Karolak jest bowiem wokalistą zespołu muzycznego o przewrotnej nazwie Pączki w Tłuszczu. Niestety, jego twórczość nie cieszy się dużą popularnością.

Tomasz Karolak nie zagra koncertu

W ostatnim okresie Karolak znów chciał skupić się na wydawaniu muzyki. By ją promować, planował zagrać kilka koncertów. Jak się jednak okazuje, może się to nie udać. Jeden z jego występów został odwołany.

Wspomniane wydarzenie miało odbyć się 23 października w Dąbrowie Górniczej w klubie Rock Out. Nie dojdzie do niego, o czym na kilka dni przed koncertem poinformowała agencja, która była odpowiedzialna za zorganizowanie występu.

Co jest przyczyną tej przykrej sytuacji? Niestety, jest to brutalne zderzenie z rzeczywistością, gdyż wydarzenie nie odbędzie się, bo po prostu nie sprzedano wystarczającej ilości biletów.

Czy można się temu dziwić? Karolak co prawda jest popularny jako aktor, ale jego zespół już niekoniecznie. Nie jest też specjalnie uznany w branży. Nie może więc pochwalić się dużą grupą sympatyków. W zebraniu widzów pod sceną na pewno nie pomógł też fakt, że bilety kosztowały od 60 do nawet 90 złotych.

Tomasz Karolak i jego zespół

Pączki w Tłuszczu funkcjonują od 2011 roku. Debiutowały singlem pt. Tylko bądź, który został użyty w serialu Rodzinka.pl, w którym Karolak grał jedną z głównych ról, głowę rodziny Boskich, Ludwika.

Co ciekawe, zespół ma na swoim koncie także wydaną w 2018 roku płytę, za którą odpowiedzialna jest wytwórnia Magic Records. Nosi ona tytuł LOVElas.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].