Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej. Fani w euforii pod nowym zdjęciem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.09.2023 13:55

Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej. Fani w euforii pod nowym zdjęciem

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej, fot. KAPiF

W czwartkowy poranek widzów "Pytania na śniadanie" powitała Małgorzata Tomaszewska w duecie z Olkiem Sikorą. Prezenterka po raz kolejny wyeksponowała swój ciążowy brzuszek. Jej programowy kolega widocznie jej pozazdrościł. Jest czego gratulować?

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka

Prezenterka "Pytania na śniadanie" podzieliła się radosnymi nowinami przy pomocy mediów społecznościowych na początku sierpnia. Gwiazda powitała już na świecie synka, Enzo, którego doczekała się z drugim mężem.

Gdy Małgorzata Tomaszewska podzieliła się wiadomością o ciąży, internauci zastanawiali się nad jej karierą. Na szczęście okazało się, że na razie gwiazda nie musi rezygnować z wystąpień w śniadaniówce. Co więcej, jej zaokrąglony brzuszek za każdym razem wzbudza tam wiele emocji.

"To owoc mojej miłości". Małgorzata Tomaszewska po raz pierwszy rozczulająco o ciąży z nowym partnerem Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Małgorzata Tomaszewska nadal w "Pytaniu na śniadanie"

W czwartkowy poranek to właśnie ciężarna prezenterka w duecie z Olkiem Sikorą powitała widzów śniadaniówki. Pomiędzy wejściami na antenę nie brakowało zabawnych sytuacji.

Tym razem Małgorzata Tomaszewska pokazała się w dopasowanej sukience, która doskonale uwydatniała jej zaokrąglony brzuszek. Na widok szczęśliwej gwiazdy, jej programowy kolega nie mógł bezczynnie czekać. Ich wspólne zdjęcie wywołało sporo emocji. Olek Sikora też zaprezentował "ciążowy brzuszek".

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (7).jpg
Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (6).jpg
Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej, fot. instagram.com/pytanienasniadanie/

Olek Sikora chciał poczuć radość Małgorzaty Tomaszewskiej

Oczekiwanie na maleństwo udzieliło się prezenterowi "Pytania na śniadanie". Na widok koleżanki czule obejmującej brzuch postanowił sprawdzić jakie to uczucie. W czasie zbliżającej się jesieni studio śniadaniówki zmieniło swoje dekoracje, a łupem Olka Sikory została okrągła dynia.

Prezenter z równie wielką czułością przytulił warzywo niczym własne nienarodzone dziecko. Być może i gwiazdor TVP powinien pomyśleć o założeniu rodziny?

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora (5).jpg
Olek Sikora pozazdrościł ciąży Małgosi Tomaszewskiej, fot. instagram.com/pytanienasniadanie/