Swiatgwiazd.pl
Oliwia Bieniuk

TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk zrobiła sobie tatuaż. To hołd w stronę mamy

9 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk nieczęsto wypowiada się na temat mamy, którą straciła, gdy była jeszcze małą dziewczynką. Kiedy już jednak o niej wspomina, nie kryje, że bardzo za nią tęskni. Ostatnio 18-latka pokazała wyjątkowy hołd, jakim upamiętniła ukochaną mamę. Wzruszający widok.

  • Oliwia Bieniuk upamiętniła mamę w wyjątkowy sposób

  • Mimo upływu czasu wciąż za nią tęskni

  • Śmierć Ani Przybylskiej

Wszystko wskazuje na to, że zaledwie 18-letnia Oliwia czuje się w show-biznesie jak ryba w wodzie i zamierza coraz śmielej iść śladami mamy. Swego czasu przyznała, że podobnie jak Ania Przybylska, chce spełniać się w aktorstwie. Debiut na wielkim ekranie Oliwka wciąż ma przed sobą, a mimo to już niebawem zobaczymy ją w największym telewizyjnym show.

Wzruszający hołd Oliwii Bieniuk dla mamy

Obecnie Oliwia Bieniuk spędza całe dnie na sali treningowej, gdzie przygotowuje się do nowej edycji... "Tańca z gwiazdami". Chociaż wielu nie uważa jej za celebrytkę na miarę największego show dla gwiazd, producenci zdecydowali się zaprosić ją do udziału w programie, a Oliwia prędko tę ofertę przyjęła.

Udział w "Tańcu z gwiazdami" niewątpliwie będzie dla Oliwki przepustką do show-biznesu i pomoże jej w zdobyciu jeszcze większej popularności, choć ta już nie ma na co narzekać. Nim jeszcze 18-latka wykazała zainteresowanie czerwonym dywanem, zdobiła bowiem nagłówki najpopularniejszych tabloidów.

pjimage (6)

Odeta Moro opisała swój pobyt w szpitalu. "Jednak nie jesteśmy nieśmiertelni"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Trudno zaprzeczyć, że opinia publiczna widzi w niej zmarłą przed laty mamę, Anię Przybylską, która rozkochała w sobie tysiące Polaków. Nastolatka często jest do niej porównywana, zarówno pod względem wyglądu, jak i pasji. (Więcej tutaj)

Sama Oliwia nieczęsto wspomina mamę. Najwyraźniej nie chce rozdrapywać ran, które mimo upływu czasu wciąż przywołują jej na myśl bolesne wspomnienia. Swego czasu przyznała, że bardzo brakuje jej mamy, której teraz mogłaby poradzić się w trudnych chwilach. Oliwka wielokrotnie oddawała jej hołd w wyjątkowy sposób, m.in. publikując archiwalne zdjęcie z okazji Dnia Matki, czy zakładając jej biżuterię. Teraz upamiętniła ją po raz kolejny!

Na instagramowym profilu Oliwki pojawiło się czarno-białe zdjęcie, do którego zapozowała ze znaną aktorką, Wiktorią Gąsiewską. Obie pokazały się w strojach kąpielowych, prezentując doskonale wyrzeźbione sylwetki. Uwagę zwraca coś jednak zupełnie innego... maleńki tatuaż na żebrach Oliwki.

Po przybliżeniu widać, że jest to data i to nie byle jaka, bo data urodzin jej mamy, czyli 26.12.1978.

Śmierć Ani Przybylskiej

Przypomnijmy, że Ania Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po długiej i wyczerpującej walce z rakiem trzustki. W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza, po której wszystko wskazywało na to, że wróci do zdrowia.

Niestety, z każdym tygodniem aktorka była coraz słabsza. Gdy odeszła na dobre, cały show-biznes na długo pogrążył się w głębokiej rozpaczy. Ania osierociła trójkę dzieci, zostawiła ukochanego Jarosława, rodzinę i szerokie grono przyjaciół oraz fanów.

Wszyscy zapamiętamy ją jako nietuzinkową postać, zawsze uśmiechniętą, charyzmatyczną i pełną pasji. Była znakomitą aktorką, a największą popularność przyniosły jej role w: "Daleko od noszy", "Złotopolscy", "39 i pół", "Złoty środek" czy "Bokser".


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >