Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła przemianę. Fani: "Jak Ty to robisz?"
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.03.2022 09:16

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła przemianę. Fani: "Jak Ty to robisz?"

Ślub od pierwszego wejrzenia - przemiana Oliwii
kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl
  • Oliwia Ciesiółka zasłynęła w czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

  • Rok temu uczestniczka show po raz pierwszy została mamą

  • Dziś po ciążowych kilogramach nie ma ani śladu. Oliwia sporo schudła

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program, który od początku cieszy się ogromną popularnością. Choć w ostatnim czasie fani żyją losami Igi i Karola, Laury i Maćka oraz Izy i Kamila, nie zapominają też o bohaterach poprzednich edycji. Ich zainteresowaniem cały czas cieszy się między innymi Oliwia.

Przygoda Oliwii ze „Ślubem od pierwszego wejrzenia”

Oliwia Ciesiółka wystąpiła w czwartej edycji telewizyjnego eksperymentu. Jej mężem został Łukasz Kuchta. Para pasowała do siebie nie tylko fizycznie, ale i charakterologicznie. Podobieństwa dały się zauważyć już podczas kilkudniowej podróży poślubnej.

Choć małżonkowie znali się od niedawna, nie brakowało między nimi spięć. Oliwia często testowała granice cierpliwości Łukasza, a sympatycy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” byli niemal pewni, że ich małżeństwo skończy się niepowodzeniem.

Mimo wielu krytycznych opinii Oliwia i Łukasz postanowili jednak dać sobie szansę i opuścili program we dwoje. Zakochani szybko zaczęli dzielić się swoim szczęściem w social mediach, gdzie przekazali swoim fanom radosną nowinę. Tuż po emisji ostatniego odcinka show okazało się, że małżeństwo już niebawem przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zachwycająca metamorfoza Oliwii Ciesiółki

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zostali rodzicami w maju ubiegłego roku. Świeżo upieczona mama poinformowała o tym wydarzeniu w jednym z postów na Instagramie. Radości nie ukrywał także wzruszony tata.

- Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć – pisała szczęśliwa Oliwia, publikując zdjęcie rączki małego Franka.

Choć przyjście na świat ukochanego syna było ważnym momentem w życiu uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozstaniu Łukasz wycofał się z życia medialnego, jednak Oliwia nie zdecydowała się na ten krok. Kobieta wciąż utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami i co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia na swoim profilu na Instagramie.

Ostatni wpis bohaterki telewizyjnego show wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Oliwia pozuje do zdjęcia w bluzeczce z motywem kwiatowym i ciemnych spodniach. Uwagę zwraca jednak jej figura. Trzeba przyznać, że po ciąży nie ma już ani śladu, a Oliwia wydaje się jeszcze szczuplejsza niż w programie.

  • Wyglądasz jak milion dolarów

  • Ale masz piękna figurę

  • Jeeeej ale schudłaś! Jak Ty to robisz? – czytamy w komentarzach.

Zobaczcie sami:

Zdjęcie tytułowe to kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl, gdzie możecie zobaczyć odcinki z Oliwą i Łukaszem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]