Swiatgwiazd.pl > Plotki > Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 10:02

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas

Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News

Uwielbiany przez widzów program "Nasz nowy dom" niebawem odejdzie z anteny na pewien czas. Na jego miejscu pojawi się nowy, który prowadzony będzie przez gwiazdę Annę Guzik. Czy nowe przedsięwzięcie również zyska grono wiernych fanów, czy podbije serca Polaków? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

  • Nowy program zastąpi "Nasz nowy dom"

  • Ostatnie odcinki zostaną wyemitowane już niebawem

  • Jaka będzie produkcja, która wejdzie na miejsce poprzedniej?

"Nasz nowy dom" sygnowany nazwiskiem Katarzyny Dowbor opuszcza ramówkę Polsatu na bliżej nieokreślony czas.

Wielu fanów może być bardzo niepocieszonych z tego powodu, jednak muszą mieć na względzie, że w jego miejsce pojawi się nowa propozycja, która zapowiada się równie owocnie.

"Nasz nowy dom" skradł serca Polaków, teraz na chwilę odchodzi z ramówki

Już niemalże od pierwszych odcinków wiadomo było, że "Nasz nowy dom" niezwykle wpisze się w gusta odbiorców. Poruszane w nim dramaty ludzkie oraz chęć ich rozwiązania wzbudzają ogrom empatii i zaangażowania ze strony widzów.

Wielu z nas miało okazję zdać sobie sprawę, jak wiele jest wokół nas biedy i cierpienia. Rozmaite ludzkie ścieżki mogą nas bardzo zaskoczyć.

Teraz na jego miejscu pojawi się inny, równie poruszający program. Czy trafi w gusta oglądających, tak samo, jak poprzednik?

"Nasz nowy dom" zastąpiony przez "Wolni od długów"

Nowy program "Wolni od długów" jest następcą "Naszego nowego domu". Obie produkcje łączy chęć pomocy ludziom i wyciąganiu ich z kłopotów.

Emisja pierwszego odcinka będzie miała miejsce 27 maja bieżącego roku o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

Widzowie będą śledzić losy ludzi, którzy nie mogą wydostać się z długów. Jak wyjawiła Anna Guzik, idea zrodziła się w związku z inspiracją "Naszym nowym domem".

Program ma na celu nie tylko pomoc zadłużonym, ale także posiada walory edukacyjne. Ma pokazać, jak nie popełnić błędów, które mogą sprowadzić nas na społeczne niziny. Źródło: plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: