Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Weronika Dadok
Weronika Dadok 19.05.2021 02:00

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?

Anna Lewandowska
TRICOLORS/East News

Mimo tego, że Anna Lewandowska jest mamą, wciąż doskonale spełnia się w kwestiach zawodowych i nie zapomina o samorozwoju. Jest świetnym dowodem na to, że praca i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Ostatnio celebrytka postanowiła zasięgnąć rady od swoich odbiorców, którzy przy okazji dowiedzieli się o jednym z małżeńskich sekretów.

  • Anna Lewandowska spełnia się zarówno zawodowo, jak i na polu macierzyńskim

  • Poprosiła swoje fanki o rady

  • Anna Lewandowska zdradziła także tajemnicę dotyczącą małżeństwa

Anna Lewandowska to wyjątkowa osobowość medialna, która motywuje do dobrej diety i treningów. Sama jest doskonałym przykładem na to, że zdrowy tryb życia może genialnie wpłynąć na stan człowieka.

Jest o niej głośno już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, aby miała "zejść ze sceny" polskiego show-biznesu.

Anna Lewandowska zabrała swoją córkę do pracy

Aktywna celebrytka nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Wychowywanie cudownej córeczki - Klary nie stoi jej na przeszkodzie w realizacji biznesowych planów.

Niedawno na swoim Instastory poinformowała obserwatorów, że w załatwianiu spraw służbowych towarzyszyła jej podopieczna. Relacja z tego dnia trafiła do mediów.

Trenerka także nie omieszkała zaprezentować przed wyjściem swojej kreacji. Odziała się w jasny płaszcz, który w towarzystwie jasnej bluzki prezentował się wyjątkowo dobrze. Do tego dżinsy i gwiazda była gotowa na opuszczenie posiadłości.

Córeczka reprezentowała tą bardziej kolorową paletę barw, miała na sobie różową kurteczkę, czerwone spodnie i ciemną bluzkę.

Tak ubrane dziewczyny wyruszyły załatwiać ważne sprawy!

Anna Lewandowska zdradziła jedną tajemnicę dot. związku z Robertem

Chwilę później do sieci trafiła publikacja z podróży samochodem. Przy okazji fani mieli okazję dowiedzieć się o małżeńskim sekrecie... Anna Lewandowska zdradziła uwielbiany przez nią i Roberta utwór. To właśnie I Will Always Love You Whitney Houston, podbiło serca pary.

Gwiazda także zadała pytanie w kwestii nurtujące ją sprawy. Chciała dowiedzieć się od obserwatorek o ciekawych zabawach i miejscach, w które w wolnym czasie może zabrać swoją córkę.

Najwyraźniej internautki nie zawiodły, a kolejna relacja przedstawiała genialną zabawę przy kolorowankach.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska

Zdjęcie jest screenem z oficjalnego profilu na Instagramie Anny Lewandowskiej

Źródło: Jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: