Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek zatrudniła do pracy sobowtóra! Menadżerka tłumaczy, skąd taki pomysł
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 19:36

Małgorzata Rozenek zatrudniła do pracy sobowtóra! Menadżerka tłumaczy, skąd taki pomysł

Małgorzata Rozenek ma sobowtóra
Małgorzata Rozenek ma sobowtóra

Małgorzata Rozenek to kobieta renesansu. Nie narzeka na brak pracy, dlatego zdecydowała się wynająć sobowtóra? Zdjęcia wywołały trzęsienie w mediach. Tak całą sprawę skomentowała jej menadżerka.

Kiedy Małgorzata Rozenek debiutowała w TVN?

Małgorzata Rozenek to rekin polskiego show-biznesu. Gwiazda debiutowała na ekranach w 2012 roku, prowadząc “Perfekcyjną Panią Domu”. Z marszu stała się ulubienicą narodu, której program trafił z TVN Style na główną antenę stacji.

Na fali popularności otrzymała kolejne programy do poprowadzenia. Były to m.in. “Piekielny hotel”, “Projekt Lady” i “Dzień Dobry TVN". Miała też swoje reality-show “Iron Majdan”. Z czasem jej popularność zaczęła wykraczać poza szklany ekran.

Co dzieje się z Małgorzatą Rozenek? Nagranie z maską tlenową obiega sieć. "Muszę wprowadzić zmiany w życiu" Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska jak bliźniaczki. Paparazzi przyłapali je na ulicy w identycznych strojach

Jaki biznes ma Małgorzata Rozenek?

Rozenek swoją działalność zawodową przeniosła do internetu. Została influencerką, której za jeden post na Instagramie trzeba zapłacić nawet 80 tysięcy złotych. Współpraca z markami odzieżowymi, świetny styl i sylwetka sprawiły, że fanki zaczęły doradzać się Małgorzaty w zakresie trendów w modzie. Wtedy wpadła na pomysł stworzenia własnego biznesu.

Chociaż Małgorzata ma udziały w kilku firmach (jedna z nich produkuje kartony, druga catering dietetyczny), to jej największą dumą jest własna firma odzieżowa Mrs. Drama, która stawia na polską jakość. Sklep online doczekał się butiku stacjonarnego w Warszawie przy ul. Mokotowskiej.

Przed świętami wokół marki atmosfera zgęstniała, a wszystko za sprawą sensacyjnego odkrycia internautów.

Kto jest sobowtórem Małgorzaty Rozenek?

Wyszło na jaw, że na zdjęciach promujących poszczególne ubrania Mrs. Drama, zamiast Rozenek jest jej sobowtór. Fani zaczęli pisać, że ich ulubienica zawiodła ich, bo przecież jeszcze niedawno, to ona sama była modelką w swoich kampaniach.

Głos w sprawie postanowiła zabrać menedżerka Małgorzaty Rozenek. Okazało się, że przeczucia sympatyków Gosi były słuszne, bo zamiast niej, na fotografiach pojawiła się Paulina Domowicz, czyli pochodząca z Poznania influencerka znana lepiej pod pseudonimem Pauli331. 

Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtóra? Komentarz menadżerki

Modelka łudząco podobna do Rozenek, twierdzi, że twórcy kampanii wcale nie mieli na celu promować jej "klonem" właścicielki.

Nie było to celowe, Pauli reklamuje nam "Dramę" już od dłuższego czasu. Stała się samoistnie taką ambasadorką marki, dlatego została zaangażowana do sesji – powiedziała agentka gwiazdy TVN w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata nie jest jedyną modelką “Dramy”. Ubrania promują także inne piękne dziewczyny, a co ciekawe, zdjęcia Pauliny są nazwane jej imieniem, co można zauważyć podczas zapisywania obrazka na dysku komputera.

Małgorzata Rozenek ma sobowtóra?
Małgorzata Rozenek ma sobowtóra?

Czy faktycznie Paulina jest podobna do Małgorzaty? Porównajcie sami na podstawie poniższych zdjęć.

Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek, fot. Mrs. Drama
Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek, fot. Mrs. Drama
Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek, fot. Mrs. Drama
Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek, fot. Mrs. Drama
Małgorzata Rozenek w kampanii Mrs. Drama
Małgorzata Rozenek w kampanii Mrs. Drama
Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek
Paulina Domowicz – sobowtór Małgorzaty Rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek, fot. KAPIF