Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz ogłosiła swoje plany. Spadła na nią lawina krytyki
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.10.2022 08:59

Paulina Smaszcz ogłosiła swoje plany. Spadła na nią lawina krytyki

Paulina Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/katarzynacichopek

W dniu swoich 40. urodzin Kasia Cichopek oficjalnie potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Ich wspólne zdjęcie skomentowała była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz, która oprócz życzeń zdobyła się na kilka uszczypliwych słów. W mediach społecznościowych ogłosiła swoje plany, a w sieci wybuchła burza.

Paulina Smaszcz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że już na początku grudnia poprowadzi warsztaty dla kobiet. Część internautów nie jest przekonana, czy to aby na pewno dobry pomysł.

Paulina Smaszcz w ogniu krytyki

Paulina Smaszcz jest popularną dziennikarką, prezenterką i biznes woman, która prężnie rozwija swoją firmę. Aktywnie angażuje się w motywowanie oraz wspieranie kobiet na różnych etapach życia. Pisze książki, a także organizuje wykłady i szkolenia, w których dzieli się sprawdzonymi radami.

W ostatnim czasie Paulina podzieliła się ze swoimi obserwatorami kolejnym sukcesem. Otóż już w grudniu odbędą się kolejne warsztaty z jej udziałem. 9 grudnia 2022 roku w Ustce odbędzie się szkolenie dla kobiet zatytułowanie "Pokochaj siebie".

Ale super wiadomość!!! Już na początku grudnia przybywam do niesamowitego miejsca w Ustce i spotykamy się na szkoleniu. Już nie mogę się Was doczekać — napisała na Instagramie Paulina Smaszcz.

Informacja ta spotkała się z masą skrajnych komentarzy. Nie zabrakło również krytyki spowodowanej niedawnym komentarzem, który Paulina napisała pod zdjęciem Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, z którym sama niegdyś tworzyła związek.

Paulina Smaszcz skomentowała związek Kasi Cichopek i Maciej Kurzajewskiego

Przypomnijmy, że Kasia Cichopek dokładnie w dzień swoich 40. urodzin oficjalnie potwierdziła swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Poinformowała, że wraz ze swoim partnerem przebywają obecnie w Izraelu. Między mnóstwem życzeń i gratulacji pojawił się także komentarz od byłej żony Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat napisała Paulina.

Niedługo później dodała również: — Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale.

Słowa te nie umknęły spostrzegawczym i pamiętliwym internautom, którzy nie omieszkali o nich wspomnieć podczas ogłoszenia przez Paulinę warsztatów. Sieć zalała masa nieprzychylnych komentarzy, wśród których czytamy: — No właśnie. Pokochaj siebie. Co za cyrk odstawia pani na profilu pani Cichopek? — Raczej sama w sobie jest pani słabą wizytówką, jeśli chodzi o życiowy coaching. Publiczne pranie brudów raczej nie należy do szczególnie sensownych zachowań.

— Niesamowicie to Pani pozbawiła się klasy dzisiejszym komentarzem na profilu Pani Cichopek. — Po dzisiejszym poście to szkolenie to chyba jakiś żart — komentują internauci.

Zobacz zdjęcia:

Komentarze na profilu Kasi Cichopek
Komentarze na profilu Kasi Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.