Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Sykut-Jeżyna PIERWSZY RAZ pokazała twarz córki! Śliczna Róża właśnie skończyła 7 lat
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.12.2023 10:32

Paulina Sykut-Jeżyna PIERWSZY RAZ pokazała twarz córki! Śliczna Róża właśnie skończyła 7 lat

Paulina Sykut-Jeżyna pierwszy raz pokazała twarz córki, fot. instagram.com/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut-Jeżyna pierwszy raz pokazała twarz córki, fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje siódme urodziny swojej córeczki Róży. Z tej okazji zdecydowała się na wyjątkowy krok i po raz pierwszy pokazała jej twarz fanom. Podobna do mamy?

Paulina Sykut-Jeżyna: ile ma dzieci?

Paulina Sykut-Jeżyna siedem lat temu przeżyła jeden z najpiękniejszych momentów w swoim życiu. To właśnie wówczas wraz z mężem Piotrem, powitała na świecie swoją córeczkę Różę.

Dziewczynka stała się istnym oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców, którzy jeszcze przed jej narodzinami wiedzieli już, jak nazwą swoją pociechę. Gwiazda Polsatu wyjawiła imię dziecka w rozmowie z Plejadą.

Urodzę córkę, której nadam imię Róża. Od dawna wiedziałam, że jeśli będę miała córkę, to będzie to Róża, bo to piękne imię - argumentowała prezenterka.

To musiało boleć. Mąż Pauliny Sykut poddał się zabiegom upiększającym. Teraz urodą dorównuje pięknej żonie Krzysztof Ibisz komentuje "konflikt" z Pauliną Sykut-Jeżyną. Ujawnił prawdę o ich relacji

Paulina Sykut-Jeżyna nie pokazywała twarzy dziecka

Paulina Sykut-Jeżyna, podobnie jak Paulina Krupińska, czy Katarzyna Cichopek, dokłada wszelkich starań, by zapewnić swojemu dziecku dorastanie w poczuciu bezpieczeństwa i pełnej prywatności.

Gdy w mediach społecznościowych pojawiały się fotografie dziewczynki, wykonywane były one tak, by fani nie mogli zobaczyć, jak wygląda jej twarz. Po siedmiu latach gwiazda postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy! 

Wszystko z okazji ważnego święta. Różyczka właśnie skończyła 7 lat. Jej mama przy okazji zrobiła prezent swoim obserwatorom na Instagramie i pierwszy raz pochwaliła się jej uroczą buzią. 

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz dziecka

W siódme urodziny Róży Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie dziewczynki. Nie jest ono jednak aktualne - to fotografia wykonana kilka lat temu. Nie zmienia to jednak faktu, że już na pierwszy rzut oka widać wyraźne podobieństwo do sławnej mamy.

Nie da się ująć słowami tej miłości, opisać tego uśmiechu, który w jednej chwili sprawia, że zapomina się o wszystkich zmartwieniach… - napisała w poście prezenterka.

Internauci z miejsca zakochali się w pociesze Pauliny Sykut-Jeżyny. Pod wpisem pojawiły się wyrazy serdeczności i komplementy pod adresem małej damy. Nie zabrakło oczywiście również urodzinowych życzeń. Trzeba przyznać, że fotografia jest naprawdę urocza.

Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką Różą, fot. instagram.com/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna z córeczką Różą, fot. instagram.com/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córeczką Różą, fot. instagram.com/paulinasykutjezyna