Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paweł Deląg przyznał niedawno, że jest zakochany. W końcu wydało się, kim jest jego partnerka. Zaprzyjaźnił się już z jej córką!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.02.2024 17:22

Paweł Deląg przyznał niedawno, że jest zakochany. W końcu wydało się, kim jest jego partnerka. Zaprzyjaźnił się już z jej córką!

Paweł Deląg
Paweł Deląg, fot. KAPiF.png

Paweł Deląg od lat jest bardzo uznanym polskim aktorem. Jednak w miłości długo nie mógł zaznać szczęścia. Ostatnio coraz głośniej jest o jego nowej partnerce. Ich relacja wyraźnie wkracza na kolejny poziom. Gwiazdor opiekuje się już jej córką!

Wszystkie kobiety Pawła Deląga

Paweł Deląg miał życie miłosne pełne licznych zawirowań. Z aktorką Katarzyną Skrzynecką miała krótki, lecz intensywny romans w 1996 roku, który zakończył się w przyjaźni. Gwiazda “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaprosiła go nawet na swój ślub ze Zbigniewem Urbańskim.

Bogna Sworowska poznała Deląga w 2000 roku, tuż po śmierci swojego narzeczonego. Ta tragiczna historia sprawiła, że przejście do nowego związku było dla niej niezwykle trudne. Chociaż Deląg bardzo żałował, że nie udało im się utrzymać trwałej relacji, rozstali się po dwóch latach.

W 2003 roku Deląg spotykał się z Patrycją Markowską, jednak ich związek był krótkotrwały. Markowska jest od niego o 8 lat młodsza. 

Aktor był także związany z francuską aktorką Marie Moute, z którą pojawiał się na licznych wydarzeniach w latach 2006-2007.

Ostatnio media i portale internetowe rozwodziły się nad związkiem aktora z najbogatszą Polką — Dominiką Kulczyk. Paweł często towarzyszył Dominice na różnych wydarzeniach, a paparazzi w końcu uchwycili ich w czułych gestach w centrum Warszawy. Jednak ta relacja zakończyła się równie szybko, jak się zaczęła. Sami zainteresowani nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej.

W końcu wygląda na to, że Paweł Deląg odnalazł wreszcie szczęście w relacji. Zaczął pojawiać się z nią na eventach.

Paweł Deląg pokazał dorosłych synów. Mamą jednego z nich jest aktorka w przeszłości występująca w "M jak miłość" Rodzina Pawła Deląga właśnie się powiększyła. Aktor został dziadkiem

Paweł Deląg spotyka się z piękną projektantką

Ostatnio, w audycji Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego, Paweł Deląg otwarcie przyznał, że" jest szczęśliwy i... zakochany", jednak zdecydował się zachować szczegóły dla siebie. Kilka dni później zdjęcia z ich wspólnej kolacji zaczęły krążyć po internecie. Aktor oraz projektantka Dorota Goldpoint, spotkali się pierwszy raz na Festiwalu Filmowym w Gdyni i prędko zaczęli spędzać coraz więcej czasu razem. Aktor znany z roli w "Przyjaciółkach" przez długi czas trzymał swoich fanów w napięciu. 

W końcu pod koniec stycznia zdecydował się publicznie pokazać ze swoją nową partnerką. Wszystko wskazuje na to, że para nie chce już dłużej ukrywać swojego związku. Paweł Deląg i Dorota Goldpoint pojawili się razem na balu charytatywnym w Toruniu. Według magazynu “Rewia” celebryci świetnie się bawili do rana i nie odstępowali się nawzajem na krok, a następnego dnia wrócili razem do Warszawy samochodem aktora.

Co o ich związku mówią bliscy?

Paweł Deląg znalazł "tą jedyną"?

Bliscy znajomi pary postanowili wypowiedzieć się na temat ich relacji. Te słowa świadczą same za siebie.

Dorota i Paweł bardzo się polubili. O życiu prywatnym nie wypada mi  mówić, ale wiem, że mają w planach współpracę na gruncie zawodowym" - mówiła znajoma Doroty Goldpoint w rozmowie z "Super Expressem". 

Ta sama informatorka wyznała, że Dorota i Paweł są widywani w tych samych miejscach i dużo czasu spędzają razem.

To nie było pierwsze spotkanie Doroty i Pawła. W ostatnim czasie bardzo często bywają w tych samych miejscach w różnych zakątkach Polski. Niedawno oboje byli na Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd w Mosznej. Paweł brał udział w zawodach, a Dorota kibicowała mu z trybun - dodała znajoma projektantki.

Jeździectwo to ich wspólna pasja. Nie mogło więc ich także zabraknąć na Wielkiej Warszawskiej. Na zdjęciach ze wspomnianych zawodów można było dostrzec, jak świetną relację ma już Deląg z córką Goldpoint, która również im tam towarzyszyła. O tym, jak są ze sobą blisko, niech świadczy fakt, że aktor trzymał dziewczynkę za rękę.

Na razie żadna ze stron nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła spekulacjom o związku.

Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF
Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF
Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF
Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF
Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF
Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, fot. KAPiF