Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pięknej willi Rozenek nie będzie? Oto co dzieje się na placu budowy jej domu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.04.2024 14:16

Pięknej willi Rozenek nie będzie? Oto co dzieje się na placu budowy jej domu

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Rozenek jeszcze kilka lat temu miała poważne plany co do wybudowania własnego pałacu. Pomimo upływu czasu prace nad posiadłością nie wyglądają imponująco. Plac budowy zaskakuje. Co stanęło na drodze marzeń prezenterki?

Małgorzata Rozenek wraca na ekrany

Jeszcze w ubiegłym roku gwiazda wiodła prym w TVN jako jedna z czołowych gospodyń programu "Dzień Dobry TVN". Jej przygoda nie trwała jednak długo, a Krzysztof Skórzyński, który występował z nią w śniadaniówce, dołączył do Ewy Drzyzgi. Małgorzata Rozenek zaczęła za to nowy projekt.

Obserwatorzy mogli w mediach społecznościowych widzieć, jak gwiazda miesiącami przygotowuje swoje ciało do fizycznych wyzwań. Na jej profilu pojawiały się posty z biegania, treningów w wodzie, czy nawet siłowni. Wszystko z powodu nowej współpracy Małgorzaty Rozenek.

Prezenterka otrzymała swój autorski program "Pokonaj mnie jeśli potrafisz", którego premiera odbyła się we wtorkowy wieczór w TVN. Widzowie zdążyli ocenić już nowy format. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda nie doczeka się telewizyjnego hitu. Nie tylko w tej kwestii musi zmierzyć się z porażką. Jej wielkie plany spaliły na panewce.

Rozenek szykuje warty fortunę prezent na 18. urodziny syna. Ale to jej rodzice rozbiją bank. Mają gest Gwiazdy pod studiem "DDTVN": stylowa Rozenek, Chabior z młodą żoną, Boczarska i Banasiuk, zaspana Dudziak [PAPARAZZI]

Małgorzata Rozenek o budowie domu

Jeszcze kilka lat temu Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem wyszła z ambitnym pomysłem wybudowania własnego domu. Do tej pory małżeństwo z trójką synów mieszka w wynajmowanej willi na Wilanowie. Koszt to nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie.

Gwiazda postanowiła jednak stworzyć coś własnego poza hałasem wielkiego miasta. Jej celem stała się działka w Konstancinie-Jeziornie. Pierwotny plan zakładał, że rodzina budziłaby się w wymarzonej posiadłości już w przyszłym roku. Małgorzata Rozenek nie miała też ogromnych oczekiwań wobec planu budowy.

Planujemy się wprowadzić za trzy lata do skończonego domu z ogrodem i wszystkim. […] Przy czterech sypialniach, trzech pokojach dla dzieci, to wcale nie jest tak dużo. Będzie duża garderoba - mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

Portal Shownews.pl postanowił sprawdzić, jak idą pracę nad budową wymarzonej posiadłości. Na miejscu zastano jednak zaskakujący widok. Z pałacu Małgorzaty Rozenek nici? Pojawiły się przeszkody.

Co z budową domu Małgorzaty Rozenek?

Serwis ujawnia, że prace nad posiadłością Małgorzaty Rozenek nie zostały nawet rozpoczęte. Trudno więc sobie wyobrazić, by gwiazda z mężem i dziećmi miała w przyszłym roku dokonywać wielkiej przeprowadzki. Co sprawiło, że budowa została wstrzymana?

Ponieważ formalności i wszelkie tego typu rzeczy tyle trwają, pozwolenia i tym podobne, wszystko idzie do przodu, ale powoli. Nie ma w tym naszej winy. Po prostu rzeczywistość. […] Wszystko będzie wiadomo na bieżąco, jak zacznie się budowa. Kwestie urzędowe i formalne zaskoczyły wszystkich. Nikt nie podejrzewał, że to tyle trwa, a później się okazało, że tak to niestety wygląda, więc ciężko określić - wyznała menedżerka gwiazdy.

Małgorzata Rozenek już na początku realizacji marzenia obawiała się o finansową stronę projektu ze względu na wzrastające ceny materiałów budowlanych. Z biegiem lat będą one jeszcze bardziej drożeć, a jak na razie rodzina musi zadowolić się willą w modnej dzielnicy Warszawy.

To, co się dzieje w budownictwie, w materiałach… Ceny to jest kosmos. Ceny dotyczące kamienia, armatury, takich rzeczy, teraz możesz dokładnie pomnożyć razy dwa - żaliła się prezenterka.

Małgorzata Rozenek
Budowa willi Małgorzaty Rozenek wstrzymana, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek
Budowa willi Małgorzaty Rozenek wstrzymana, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek, Shownews.pl