Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozenek szykuje warty fortunę prezent na 18. urodziny syna. Ale to jej rodzice rozbiją bank. Mają gest
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.04.2024 08:20

Rozenek szykuje warty fortunę prezent na 18. urodziny syna. Ale to jej rodzice rozbiją bank. Mają gest

Małgorzata Rozenek
fot.: KAPiF/Instagram

Przed Małgorzatą Rozenek nieunikniony czas, jaki przychodzi w życiu każdej matki - moment wejścia ukochanego dziecka w dorosłość. Niesłychane, jaki prezent z tej okazji szykują dla Stanisława jej rodzice.

Dzieci Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek, jak rasowa “Perfekcyjna Pani Domu” skrupulatnie dbała o to, by jej pociechom nie brakowało w życiu niczego. Gwiazda doczekała się trzech synów: Stanisława, Tadeusza i Henryka.

Dwaj pierwsi są owocem małżeństwa byłej prezenterki “Dzień dobry TVN” z aktorem Jackiem Rozenkiem. Mały Henio przyszedł na świat, gdy celebrytka związała się z Radosławem Majdanem.

Dzieci Małgorzaty Rozenek są częstymi bohaterami nagrań udostępnianych na jej profilu na Instagramie. Bracia bardzo się kochają i wspierają swoją mamę w jej aktywnościach w mediach społecznościowych.

Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy! Rozenek jak Doda 14 lat temu! Zgapiła pomysł od byłej żony Majdana. Tak promuje nowe show

Syn Małgorzaty Rozenek wchodzi w dorosłość

Stanisław Rozenek przyszedł na świat 4 czerwca 2006 r., co oznacza, że już wkrótce świętować będzie swoje 18. urodziny. Jego mama jest bardzo podekscytowana, zwłaszcza w związku z edukacyjnymi planami nastolatka.

Chłopiec planuje bowiem opuścić Polskę i studiować za granicą. Złożył już podania na kilka uczelni i żyje nadzieją na dostanie się do tej wymarzonej. Tymczasem Małgorzata Rozenek rozmyśla już nad niespodzianką, którą zamierza przygotować na jego “osiemnastkę”.

To miała być dla Stasia niespodzianka, ale wolałam jednak z nim to przedyskutować. On teraz żyje w ogóle aplikacjami na studia, ponieważ aplikuje do kilku uczelni za granicą i ten cały proces nie jest wcale łatwy, ale to do mnie wciąż nie dociera, że mój syn, ten mały Stasio, którego pamiętam w brzuszku, chodziłam z nim za rączkę, który był takim Heniem, idzie na studia. On marzy o Japonii, w ogóle kocha Japonię, wszystko to, co z tym krajem jest związane - tłumaczyła w rozmowie z Cozatydzien.pl.

Prezenterka ujawniła, że w związku z faktem, że Stanisław bardzo interesuje się Japonią, zamierza zabrać go na rodzinną wyprawę do magicznego Tokio.

Wszyscy, całą rodziną lecimy do Tokio, lecimy na Okioto, bo to są rzeczy, które on do końca życia będzie miał ze sobą w pamięci - dodała. 

Rodzice Małgorzaty Rozenek przygotowują wyjątkowy prezent

Na wycieczce do Japonii lista prezentów osiemnastkowych dla Stanisława się jednak nie skończy. Rodzice Małgorzaty Rozenek przygotowali dla niego coś wyjątkowego, co z pewnością przyda mu się podczas stawiania pierwszych kroków w dorosłym życiu.

Więc oczywiście myśleliśmy o tym, że możemy mu kupić jakąś fizyczną rzecz albo przekazać jakieś pieniądze, ale to wiem, że zrobią dziadkowie z funduszu dla niego utworzonego - opowiadała była prowadząca “Dzień dobry TVN”.

Z pewnością mowa tu o niemałych kwotach, zwłaszcza że ojciec gwiazdy znany jest jako człowiek bardzo przedsiębiorczy. W przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa Banku Ochrony Środowiska oraz skarbnika Prawa i Sprawiedliwości.

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek z synami: Tadeuszem i Stanisławem, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek z rodziną, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek z rodziną, fot. instagram.com/m_rozenek

Źródło: cozatydzien.tvn.pl