Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pies Małgorzaty Rozenek mocno się naraził. Chodzi o małego Henia. To mogło się źle skończyć
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.03.2024 12:21

Pies Małgorzaty Rozenek mocno się naraził. Chodzi o małego Henia. To mogło się źle skończyć

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF/Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Jej postać wzbudza jednak często wiele kontrowersji. Teraz podzieliła się tym, co zrobił jej pies. Te słowa brzmią przerażająco.

Kontrowersje związane z Małgorzata-Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się ogromną popularnością jako celebrytka, a co za tym idzie, jej życie jest dokładnie obserwowane przez fanów, którzy często krytykują nawet jej najmniejsze błędy. Podczas jej podróży do Dubaju doszło również do pewnych kontrowersji

Internauci zauważyli, że mimo jej zaangażowania w obronę środowiska i ekologii, często podróżuje samolotami, co przyczynia się do wzrostu śladu węglowego. Inni zwracają uwagę na to, że Rozenek-Majdan i jej mąż chwalą się swoim bogactwem i hojnością, co nie wszystkim się podoba. Niemniej jednak, Małgorzata ma również wielu oddanych fanów, którzy stanowczo jej bronią w takich sytuacjach.

Niech sobie mają, niech żyją, jak im się podoba. Mają prawo do robienia, co chcą, a wy najlepiej byście układali innym życie i oceniali… i co, to takie fajne być “przykładnym człowiekiem jak Wy” […] ja właśnie spotkałam tę rodzinę w samolocie i wyglądają na szczęśliwych razem, dzieci zadowolone, wszyscy zadbani, kultura do innych i załogi. A ja sama chciałabym mieć tyle wolnego i możliwości, żeby jeszcze więcej zwiedzać świat i kiedy się da – z rodziną – skomentowała jedna z internautek.

"To straszne". Fani grzmią pod relacją Małgosi Rozenek z Dubaju. Zobaczyli Henia i alarmują Kim jest ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan? Mało kto wie, że przez lata był blisko związany z Kaczyńskim

Życie prywatne Małgorzaty Rozenek-Majdan

Przez wiele lat Małgorzata Rozenek wychowywała dwóch synów, razem z aktorem Jackiem Rozenkiem, swoim drugim mężem. Z pierwszym małżonkiem, Łukaszem Bukaczewskim, nie miała dzieci. Jednak po latach na świat przyszedł jej kolejny syn, Henio. Jego ojcem jest Radosław Majdan, trzeci mąż gwiazdy TVN. Mimo intensywnego tempa życia i regularnych treningów fizycznych Małgorzata Rozenek jest ceniona za swoje umiejętności w byciu matką, częściowo dzięki doskonale zorganizowanemu harmonogramowi dnia.

Oprócz opieki nad synami prezenterka poświęca dużo uwagi także swoim psom. Miłość do zwierząt jest jedną z jej cech charakterystycznych, zawsze znajduje miejsce dla czworonogów w swoim domu. Chociaż dzieci często dorastają w towarzystwie psów, co zazwyczaj jest korzystne dla obu stron, czasami zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. O jednej z nich opowiedziała fanom na Instagramie Małgorzata Rozenek.

Niebezpieczna sytuacja z udziałem psa Rozenek-Majdan

Pies należący do Małgorzaty Rozenek-Majdan zwrócił uwagę na zabawkę małego Henia. Taka sytuacja może stanowić poważne zagrożenie. W końcu dziecko może być bardzo zdeterminowane, aby bronić swojej rzeczy, a reakcja psa nie zawsze jest przewidywalna.

Podpadł paru osobom w tym domu. Zaczęło się od Henia. Najpierw zabrał coś Heniowi, jakąś zabawkę, którą on lubi. Ale Henio ogarnął temat, wybaczył mu. Potem Tatuś Henia. Tatuś Henia to jest przewrażliwiony na punkcie Henryka. Usłyszał, jak Henio jeździ na takim samochodziku z Psiego Patrolu, robiąc tym straszny hałas. I tatuś Henia się zdenerwował - wyznała na Instagramie Małgorzata Rozenek.

Dodatkowo doszło do spięcia między psami gwiazdy. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie i żaden z mieszkańców nie odniósł obrażeń.

Przypomnijmy, że Małgosia jest właścicielką czterech psów. Dwóch buldogów francuskich, buldoga angielskiego i basseta. I to właśnie ten ostatni mocno się rozbrykał.

Psy Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram
Psy Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram
Psy Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram
Psy Małgorzaty Rozenek, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF