Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Małgorzata Rozenek wzięła w obronę Kingę Rusin! Przełomowe słowa po latach konfliktu! Połączył ich wspólny wróg
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 21.02.2024 12:57

TYLKO U NAS: Małgorzata Rozenek wzięła w obronę Kingę Rusin! Przełomowe słowa po latach konfliktu! Połączył ich wspólny wróg

Rozenek stanęła w obronie Rusin
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF

Piekło zamarzło. Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie dla Świata Gwiazd wyraziła swoją solidarność wobec… Kingi Rusin. Wygląda na to, że skonfliktowane od wielu lat gwiazdy w końcu są na najlepszej drodze do zawarcia rozejmu. I to z czyjego powodu! To jest po prostu niewiarygodne, sprawdźcie szczegóły.

Co słychać u Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa. Żona Radosława Majdana niezmiennie przypomina wszystkim, że jest jedną z najbardziej ambitnych, zapracowanych i zarazem wszechstronnych osobistości w polskim show-biznesie. Już tej wiosny na głównej antenie TVN będzie można oglądać zupełnie nowy program z udziałem celebrytki.

“Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” to reality show, w którym była prowadząca porannego magazynu “Dzień Dobry TVN” podejmie się “ekstremalnych wyzwań” rzuconych jej przez mężczyzn ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Nie jest tajemnicą, że do udziału w tym nietypowym programie przygotowały ją m.in. katorżnicze, codzienne treningi, które można na bieżąco śledzić na instagramowym profilu gwiazdy.

Małgorzata Rozenek w szpitalu. Koszmarna diagnoza zniszczyła wszystkie plany. Aż ciarki przechodzą "To na pokaz". Rozenek wstawiła wideo z domu, a w ludziach się zagotowało. Co im się nie podoba?

Rozenek błyszczy na premierze dokumentu o Błaszczykowskim

Skupiony na wzmożonej aktywności fizycznej, prowadzeniu biznesów oraz wypełnianiu obowiązków domowych tryb życia Rozenek wykluczył ją z bywania na salonach. Celebrytka nie ukrywa, że obecnie wstaje skoro świt, przez co rezygnuje z udziału w większości wieczornych eventów. Czasami jednak robi wyjątek.

Taką szczególną okazją była uroczysta premiera filmu dokumentalnego o Kubie Błaszczykowskim. Rozenek zjawiła się na wtorkowej imprezie w spektakularnej kreacji, która mocno wyeksponowała jej wyrzeźbioną ćwiczeniami sylwetkę.

W trakcie wydarzenia gwiazda udzieliła nam wywiadu, w którym powiedziała coś niewiarygodnego.

Rozenek staje obronie Rusin. Poszło o Stanowskiego

Pod koniec rozmowy dziennikarka Świata Gwiazd zaproponowała Małgorzacie Rozenek tzw. szybkie strzały, czyli krótkie odpowiedzi na konkretne pytania. Jedno z nich dość niespodziewanie wzbudziło w celebrytce bardzo silne emocje.
 

Kanał Sportowy czy Kanał Zero? - zapytała Monika Maszkiewicz.

W tym momencie dawna gospodyni “Projekt Lady” zrobiła się bardzo poważna i bez chwili wahania odpowiedziała.

Ani to, ani to - odpowiedziała.

Dziennikarka Świata Gwiazd poprosiła Rozenek o uzasadnienie. Celebrytka wyraźnie ważyła słowa, ale nie udało się jej ukryć ogromnej niechęci wobec Krzysztofa Stanowskiego, współtwórcę wspomnianych projektów.

Jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego, co robi zawodowo, ani tego, jak zachowywał się przez ostatnich parę lat - powiedziała Rozenek.

Zapytana o przykłady niestosownych działań Stanowskiego Rozenek zaczęła mówić o… Kindze Rusin i jej szeroko komentowanym obecnie w mediach konflikcie z dziennikarzem.

Nie chcę rozpoczynać dramy, bo wiem, że moja koleżanka po fachu, Kinga, jest teraz z nim na wojennej ścieżce - oznajmiła.

W dalszej części wypowiedzi celebrytka stanęła w obronie Rusin. Jest to o tyle zaskakujące, że do tej pory obie panie, bardzo delikatnie rzecz ujmując, nie pałały do siebie wielką sympatią, a wręcz były przez lata w otwartym konflikcie.

Tak, jak rzadko mam okazję się z Kingą Rusin zgodzić, tak w tym przypadku się zgadzam - powiedziała Rozenek.

Myślicie, że wspólny wróg w postaci Stanowskiego w końcu połączy Rozenek i Rusin?

KAPIF_1000pix_K1138665F.jpg
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1162059F.jpg
Kinga Rusin, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1145354F.jpg
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF