Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki, matki swojego dziecka?! Przyłapano ich razem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.08.2023 07:54

Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki, matki swojego dziecka?! Przyłapano ich razem

Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki? Fot. KAPiF
Piotr Gąsowski wrócił do byłej partnerki? Fot. KAPiF

Piotr Gąsowski został przyłapany na warszawskim Powiślu podczas kolacji ze swoją byłą ukochaną. W pewnym momencie miał ją nawet pocałować. Czyżby okazało się, że stara miłość nie rdzewieje?

Piotr Gąsowski nie jest zwolennikiem małżeństw

Piotr Gąsowski nigdy dotąd nie dał się “zaobrączkować”. Aktor nie jest zwolennikiem małżeństw, dlatego nawet gdy na świat przyszło jego pierwsze dziecko - syn Jakub, “nie poszedł przed ołtarz” z jego matką, Hanną Śleszyńską.

Nie przeszkadzało to jednak parze aktorów darzyć się ogromnym uczuciem, które przetrwało 14 lat. Po tym czasie gwiazdy zdecydowały się podążać swoimi drogami osobno.

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska (1).png
Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska byli parą przez 14 lat, fot. KAPiF

Miłość w "Tańcu z gwiazdami"

Swoją kolejną wielką miłość Piotr Gąsowski poznał podczas pracy w “Tańcu z gwiazdami”. Aktor zakochał się na zabój w Annie Głogowskiej, a w 2007 r. ich związek zaowocował córką Julią.

Bliska relacja pary trwała 11 lat, a zakończyła się “po cichu” - bez informowania mediów. Nawet gdy wieść przedostała się już do prasy, gwiazdy nie chciały komentować przyczyn swojego rozstania. Wciąż pozostawali zresztą w dobrych stosunkach, a gdy zmarł brat Głogowskiej, jej były ukochany służył jej wsparciem.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska (1).png
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF

Stara miłość nie rdzewieje?

Wiele wskazuje na to, że Piotr Gąsowski i Anna Głogowska po latach postanowili dać sobie drugą szansę. Para została bowiem przyłapana przez fotografów na wspólnej kolacji na Powiślu i nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie czułe gesty gwiazd, które zaobserwowali reporterzy.

Jak podaje “Super Express”, aktor miał próbować pocałować swoją byłą partnerkę i choć ta wyglądała na niepewną, nie protestowała. Spotkanie przebiegło w niezwykle romantycznej atmosferze. Czyżby dawne uczucie tak naprawdę nigdy nie wygasło?

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska (2).png
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska (2).png
Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska (3).png
Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, fot. KAPiF

Źródło: se.pl