Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po występie w "The Voice of Poland" o Dorocie Osińskiej usłyszał cały świat. Właśnie przypomniała o sobie na koncercie TVP
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.09.2023 11:40

Po występie w "The Voice of Poland" o Dorocie Osińskiej usłyszał cały świat. Właśnie przypomniała o sobie na koncercie TVP

Dorota Osińska wystąpiła na koncercie "Gwiazdy The Voice", fot. AKPA; kadry z programu "The Voice of Poland"/TVP
Dorota Osińska wystąpiła na koncercie "Gwiazdy The Voice", fot. AKPA; kadry z programu "The Voice of Poland"/TVP

Dorota Osińska była objawieniem drugiej edycji “The Voice of Poland” – doprowadziła jurorów do autentycznych łez. Piosenkarka powróciła na koncercie “Gwiazdy The Voice” i zaskoczyła widownię.

Dorota Osińska zachwyciła w "The Voice of Poland"

Dorota Osińska pojawiła się w drugiej edycji “The Voice of Poland” i już od pierwszych wydanych z siebie dźwięków zahipnotyzowała wszystkich trenerów. Jurorzy zgodnie odwrócili fotele, a ich reakcja nie dawała żadnych wątpliwości - oto stanął przed nimi prawdziwy talent.

Po policzku Marka Piekarczyka spłynęła łza. Ogromnego wzruszenia nie potrafiła ukryć nawet ówczesna prowadząca show, Marika. Wkrótce dołączyła do nich Justyna Steczkowska, która dosłownie wybuchła szlochem.

Dorota Osińska (5).png
Dorota Osińska podczas “Przesłuchań w ciemno” w “The Voice of Poland”, kadr z programu “The Voice of Poland”/TVP - YouTube/The Voice of Poland
Nieoczekiwana publikacja "Dzień Dobry TVN" ws. Wellman i Prokopa. Po tylu latach...

Fenomenalny występ w "The Voice of Poland"

Jak śpiewasz, to jestem bezbronny jak dziecko. Jak śpiewasz, to czuję, że właśnie dostałem nagrodę. Za to, że przez całe życie żyłem w ten sposób, by po sześćdziesiątce mieć łzy wzruszenia w oczach, że nie zniszczyłem tego w sobie i nie dałem tego zniszczyć w sobie. Pamiętaj - ty też to chroń, co dzisiaj się zdarzyło, pamiętaj o swojej wielkiej sile. Nie zmarnuj tego – apelował Marek Piekarczyk.

Nie zmarnowała. Od tamtego czasu Dorota Osińska wydała cztery kolejne albumy, z których ostatni wydany został w ubiegłym roku. Tymczasem w piątek ponownie podziwiać mogliśmy ją na scenie “The Voice…”.

Dorota Osińska (2).png
Dorota Osińska, fot. KAPiF

Dorota Osińska powraca do "The Voice of Poland"

W ubiegły piątek odbył się drugi z koncertów TVP organizowanych w studiu “The Voice of Poland”. Podczas show występują największe talenty z dotychczasowych edycji programu. Nie mogło zabraknąć zatem Doroty Osińskiej.

Choć piosenkarka ostatecznie nie wygrała programu, ustępując pierwszego miejsca Natalii Sikorze, 8 września po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najbardziej niezrównanych artystek w Polsce.

Dorota Osińska wykonała utwór “Calling you” z filmu “Bagdad Cafe” – dokładnie ten sam, który doprowadził do łez jurorów podczas “Przesłuchań w ciemno” przed dziesięcioma laty. Piosenkarka dokonała niemożliwego i zaśpiewała jeszcze lepiej niż za pierwszym razem, doprowadzając publiczność do prawdziwej euforii.

Dorota Osińska (1).png
Dorota Osińska podczas koncertu “Gwiazdy The Voice”, fot. AKPA
Dorota Osińska (4).png
Dorota Osińska podczas koncertu “Gwiazdy The Voice”, fot. AKPA
Dorota Osińska (3).png
Dorota Osińska podczas koncertu “Gwiazdy The Voice”, fot. AKPA