Polska gwiazda przez 9 miesięcy ukrywała ciążę. Fani gratulują Żródło: TRICOLORS/East News

Polska gwiazda przez 9 miesięcy ukrywała ciążę. Fani gratulują

1 Maj 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

W dzisiejszych czasach ukrywanie ciąży przez popularne osoby jest praktycznie niemożliwe, ale nie niewykonalne. Większość celebrytów odkrywa karty, kiedy sprawa jest już nie do ukrycia przed kamerami. Najlepszym dowodem na to, że da się ukryć stan błogosławiony przed obiektywami aparatów jest informacja jednej z piosenkarek, która dopiero po narodzinach swojej pociechy ogłosiła, że była w ciąży. Można powiedzieć oficjalnie - Sarsa została mamą!

  • Sarsa została mamą
  • Piosenkarka przez cały okres ciąży ukrywała ten fakt przed światem
  • Gwiazda nie zdradziła płci swojego dziecka

Dla wielu z nas był to szok, na szczęście pozytywny. Od dłuższego czasu w mediach było nieco ciszej o działalności Sarsy i jej życiu prywatnym. Przypuszczaną odpowiedzią na taki przebieg spraw była pandemia koronawirusa. Prawda okazała się całkowicie inna. Gwiazda była w ciąży, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Sarsa urodziła dziecko

Marta Markiewicz, znana lepiej jako Sarsa pojawia się na okładkach tabloidów i kolorowych magazynów od 2014 roku. Właśnie wtedy pojawiła się na deskach sceny „The Voice of Poland”, gdzie oczarowała swoim głosem niejednego fana oraz trenera.

Ku ówczesnemu zaskoczeniu wielu ludzi piosenkarka wycofała się z uczestnictwa tuż przed finałem, nie podając dokładnego powodu. Dopiero po czasie okazało się, że była na zaawansowanym etapie rozmów o podpis na kontrakcie płytowym.

Od tamtej pory wydała trzy płyty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem po dziś dzień. Ludzie uwielbiają takie hity jak: „Naucz mnie”, „Zakryj”, czy „Tęskno mi”. Od jakiegoś czasu o piosenkarce zrobiło się nieco ciszej, co było zastanawiające.

Paulina Krupińska zazdrosna o męża? Powodem ma być inna polska gwiazdaPaulina Krupińska zazdrosna o męża? Powodem ma być inna polska gwiazdaCzytaj dalej

Odpowiedź na tę ciszę została przedstawiona dziś po południu. Okazało się, że słynna wokalistka była w ciąży, co udało jej się ukryć przed światem przez całe 9 miesięcy! O fakcie stanu błogosławionego postanowiła poinformować dopiero po narodzinach swojej pociechy.

- Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami, oraz że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy - napisała Sarsa na Instagramie.

Gwiazda zamieściła do swojego zdjęcia hasztagi o treści „flashback”, oraz „2020photo”, co świadczy o tym, że zaszła w ciążę w ubiegłym roku.

Fani gratulują Sarsie

Pod opublikowaną przez Sarsę fotografią znalazło się wiele komentarzy od fanów, którzy zasypali piosenkarkę lawiną gratulacji i życzliwości. Jednak nie tylko fani zabrali głos w tej sprawie.

Czytając komentarze, można znaleźć kilka słów od takich osób jak: Ewa Farna, Gromee, Kajra, Joanna Koroniewska, Grzegorz Hyży, czy Michał Szczygieł.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł