Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Radosław zobaczył Małgorzatę Rozenek-Majdan po metamorfozie. Nie na taką reakcję liczyła
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.03.2023 13:15

Radosław zobaczył Małgorzatę Rozenek-Majdan po metamorfozie. Nie na taką reakcję liczyła

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła powitać zbliżającą się wiosnę odświeżonym kolorem włosów. W mediach społecznościowych relacjonowała wielogodzinny proces zmiany fryzury. Niestety po powrocie do domu została zaskoczona przez męża.

Takiej wpadki nie było już dawno w przypadku Radosława Majdana. Sportowiec nieźle podpadł żonie, która spędziła wiele godzin na metamorfozie. Czułymi gestami musiał ją obsypywać jeszcze następnego dnia.

Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła fryzurę

Gwiazda TVN wykorzystała dzień wolny od telewizyjnych obowiązków na wizytę w salonie fryzjerskim. W mediach społecznościowych relacjonowała wielogodzinną przemianę jej blond włosów. Jak zapowiadała, zmiana miała być ogromna.

Blondynką już byłam, teraz pora na zmiany — pisała tajemniczo Małgorzata Rozenek-Majdan.

Internauci ochoczo obserwowali pracę specjalisty nad głowami prezenterki. Okazało się, że metamorfoza nie była aż tak skrajna, choć w odczuciu samej gwiazdy zmieniło się bardzo wiele.

Syn Alicji Bachledy-Curuś wygląda dokładnie jak jej brat. Henry to kopia Tadeusza!

Dla prezenterki metamorfoza była diametralna

Małgorzata Rozenek-Majdan po kilkugodzinnej wizycie u fryzjera pokazała się w nowym odcieniu na głowie. Tym razem postawiła na modny w tym sezonie orzechowy blond. Choć nadal pozostała w jasnych tonach, można było zauważyć znacznie ciemniejsze pasma na jej głowie.

Dla samej prezenterki metamorfoza robiła ogromną różnicę. W jednej z relacji pokazała krótkie nagranie całej fryzury wraz z podłożoną muzyką prosto z horroru. 

Ciemno — podpisała filmik.

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan potrzebowała dłuższej chwili na przyzwyczajenie się do nowej fryzury. Być może utwierdzenia w podjęciu właściwej decyzji szukała u męża, jednak ten zupełnie ją zaskoczył.

Radosław Majdan zaliczył wpadkę

Po powrocie do domu Małgorzata Rozenek-Majdan liczyła na reakcję bliskich. Niestety cała czwórka męskiego grona zaabsorbowana była wspólnymi zajęciami w garażu. Okazuje się, że nawet mąż prezenterki nie zauważył przemiany.

Dopiero po kilku godzinach w relacjach pojawiło się wspólne zdjęcie małżeństwa, które zdradza, że Radosław Majdan dowiedział się o zmianie koloru włosów żony dopiero po dłuższym czasie.

Zauważył. Po paru godzinach — tłumaczyła gwiazda TVN.

Na szczęście wpadka mężczyzny nie spowodowała kłótni pomiędzy małżonkami. Następnego dnia w mediach społecznościowych Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się nagranie, na którym mąż obdarowuje ją w głowę licznymi całusami. Wygląda na to, że duet coraz bardziej przekonuje się do zmiany.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek (40).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (41).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (42).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (43).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (44).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (45).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/