Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek już poczuła wiosnę, przeszła przemianę. Nowa fryzura odjęła jej lat
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.03.2023 12:09

Katarzyna Cichopek już poczuła wiosnę, przeszła przemianę. Nowa fryzura odjęła jej lat

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i wygląda na to, że Katarzyna Cichopek postanowiła powitać ją nową fryzurą. Postawiła na dużą zmianę, która odejmuje jej lat. W takim wydaniu internauci i widzowie TVP rzadko ją widzieli.

Z powodu zawodowych obowiązków prezenterka długi czas spędza przed kamerą, więc nieskazitelny wygląd to w jej przypadku podstawa. Niedawno Katarzyna Cichopek postawiła na pewne zmiany w uczesaniu, które, choć nie są drastyczne, podziałały na jej korzyść.

Katarzyna Cichopek pokazała się w "Pytaniu na śniadanie" w nowej fryzurze

Prezenterka wraz z partnerem, Maciejem Kurzajewskim, od kilku lat tworzy zgrany duet śniadaniówki TVP. Przed telewizyjnymi kamerami prowadzący zawsze prezentują się nieskazitelnie, ale to przede wszystkim Katarzyna Cichopek kradnie uwagę widzów.

Do tej pory w "Pytaniu na śniadanie" prezentowała się z burzą loków na głowie. Choć jest to prosta fryzura i zdecydowanie nadająca jej charakteru, gęste włosy często przysłaniały jej twarz.

Niedawno gwiazda postanowiła nieco zmienić uczesanie. W ostatnich emisjach śniadaniówki pokazała się w związanych włosach. W takim wydaniu prezentowała się równie profesjonalnie, a do tego widzowie mogli zobaczyć jej żywe reakcje na słowa współprowadzących. 

To jednak nie koniec jej eksperymentów z fryzurami. Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek wraz ze zbliżającą się wiosną chce na nowo odkryć swój wizerunek.

Syn Alicji Bachledy-Curuś wygląda dokładnie jak jej brat. Henry to kopia Tadeusza!

Kolejne zmiany Katarzyny Cichopek

Gwiazda z chęcią korzysta również z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z obserwatorami. Niedawno pokazała, jak późnym wieczorem przygotowuje się do nagrań koncertu z okazji 30-lecia stacji TVP Polonia.

Internauci mogli zobaczyć fragmenty garderoby, a także nowe uczesanie Katarzyny Cichopek. Tym razem postawiła na wyprostowane włosy z przedziałkiem na środku głowy.

Co prawda w takim wydaniu fryzura straciła na objętości, jednak zdecydowanie odmłodziła aktorkę. Dodatkowo zostały uwydatnione jej atuty twarzy, duże oczy i wyraźne kości policzkowe.

Internautki polegają na wyczuciu modowym Katarzyny Cichopek

Prezenterka wzbudza duże zainteresowanie w mediach społecznościowych również ze względu na prezentowane stylizacje. Wielokrotnie dzieliła się z obserwatorkami inspiracjami na każdą porę roku.

W czasie zbliżającej się wiosny chętnie wybiera kobiece komplety, przede wszystkim w kwieciste wzory. W przypadku Katarzyny Cichopek nie pozostaje nic, tylko czekać na ocieplenie się pogody, by zobaczyć więcej modowych inspiracji na jej profilu.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek (35).jpg
Kadr z programu “Pytanie na śniadanie”, prod. TVP
Katarzyna Cichopek (36).jpg
fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Katarzyna Cichopek (34).jpg
fot. instagram.com/katarzynacichopek/