Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Ranczo": Co dziś robi i jak wygląda "córka Wargaczów"? Można ją zobaczyć na TVN
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.04.2022 11:16

"Ranczo": Co dziś robi i jak wygląda "córka Wargaczów"? Można ją zobaczyć na TVN

Ranczo
fot. kadr / Ranczo / TVP

Serial "Ranczo" do dziś jest jedną z ulubionych produkcji Polaków. Każdy fan pamięta zaś postać zbuntowanej nastolatki, Julii Wargacz, która uciekła razem z synem Solejuków Szymkiem. Co dziś słychać o wcielającej się w postać aktorki, Marty Mazurek?

Mazurek największą popularność zyskała w 2011 roku właśnie dzięki roli w kultowym serialu "Ranczo". Dziś aktorka ma 32 lata i wiele prestiżowych nagród na koncie. Jak wygląda jej życie?

Co słychać u Julki Wargacz z serialu "Ranczo"?

Postać córki Wargaczów, która wspólnie z synem Solejuków zaplanowała ucieczkę, aby zamieszkać razem wbrew woli skonfliktowanych rodziców, na długo pozostanie w pamięci fanów serialu. Ich historia przypominała losy Romea i Julii (nie bez powodu też odcinek, w którym pojawił się wątek, otrzymał tytuł "Nad Solejuków i Wargaczów domem"), a telewidzowie mocno trzymali kciuki za uczucie nastolatków. Dziś Marta Mazurek z sukcesami kontynuuje zaś karierę aktorską.

Jeszcze w 2011 roku, aktorka wcieliła się również w rolę córki Tomasza Malickiego w "Sile wyższej", co okazało się to dla niej przepustką do wielkiej kariery. Dziś 32-letnia gwiazda ma na koncie mnóstwo ról w kultowych produkcjach. Telewidzowie mogą pamiętać ją między innymi jako Irkę z serialu "Wojenne Dziewczyny".

Wcześniej pojawiła się również w takich produkcjach jak "Niewinne", "Córki Dancingu", "Zieja", "Legendy polskie", "Warsaw by Night" czy nagradzanym wielokrotnie obrazie "Ja, Olga Hepnarová". Obecnie kreuje zaś postać Kaśki Bieli, zakochanej w Wilku bohaterki nowego serialu TVN "Bunt".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Joanna Racewicz pokazała wzruszające zdjęcie i ujawniła koszmarną prawdę. "Najgorsza chwila w życiu"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].