Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > ReZi przekazał niepokojące wieści o swojej ukochanej. "Dzielnie walczy w szpitalu"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.04.2022 19:07

ReZi przekazał niepokojące wieści o swojej ukochanej. "Dzielnie walczy w szpitalu"

Rezi
fot. instagram.com/rezigiusz

ReZi, czyli Remigiusz Jakub Wierzgoń, przekazał bardzo smutne wiadomości. Youtuber, którego tylko na głównym kanale na YouTube ma ponad 4 miliony subskrypcji, udostępnił zdjęcia ze szpitala. Mężczyzna przekazał, że jego dziewczyna walczy tam o życie.

Wierzgoń zaczął publikować filmy w serwisie YouTube w 2008 roku. Na początku skupiał się na grach komputerowych, jednak obecnie tematyka poruszana przez niego bardzo się rozszerzyła. Kilka lat temu jego filmy miesięcznie osiągały wynik 10 milionów odsłon.

ReZi opublikował zdjęcie ze szpitala. Znajduje się tam jego dziewczyna

Ostatnie lata były dla youtubera bardzo owocne. Był jednym z członków jury w programie "The Brain. Genialny umysł". Założył też własną markę odzieżową. Jest właścicielem drukarni tekstylnej i firmy Thunder Crew. W lutym tego roku przedstawił wszystkim swoją dziewczynę.

Wierzgoń kilka miesięcy temu ogłosił zakończenie związku ze swoją poprzednią dziewczyną, Agatą. Dwa miesiące temu fani gwiazdora poznali nową ukochaną. Okazało się, że jest to znajoma jego siostry, Weronika. Para chętnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnych wypraw i spędzanych razem chwil.

Niestety, dzisiaj zaskoczył fanów okropną wiadomością: Weronika znalazła się w szpitalu. Youtuber zamieścił w sieci bardzo poruszający wpis. Dodał do niego dwie fotografie - na jednym zdjęciu widzimy złączone dłonie ukochanych, na drugim - wykrzywioną smutkiem i strachem twarz Remigiusza.

ReZi o Weronice: "Życie obróciło nam się do góry nogami"

Jeszcze niedawno, kiedy Rezigiusz opowiadał o Weronice, przedstawiając ją fanom, pisał z ogromną czułością:

Czasami jest tak, że kiedy potrzebujesz być sam, tworzy się przestrzeń, w której dostrzegasz, że osoba, z którą czujesz się najlepiej, cały czas była obok, pomimo że wcześniej nawet o tym nie pomyślałeś – napisał.

Tym razem youtuber przekazał w poruszających, rozdzierających słowach o tym, jak się czuje, kiedy życie jego partnerki jest zagrożone. Uprzedził też, że na pewien czas zniknie z mediów społecznościowych, by móc skupić się na ukochanej.

Przepraszam Was, ale trochę mnie nie będzie. Kilka dni temu, życie obróciło nam się do góry nogami. Nasza Werka, moja ukochana, walczy dzielnie w szpitalu. Z dużą pomocą naszych bliskich, zrobiliśmy dla niej wszystko, co najlepsze. Teraz potrzebujemy czasu. Trzymajcie, proszę, za nią kciuki – wyznał.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wszystko szło na żywo, nagle przerwano rozmowę w "PnŚ. Gość poderwał się z miejsca

  2. Samochód polskiej gwiazdy zniszczony, porażające sceny w biały dzień. Widok odbiera mowę

  3. Fani drżą o Marcina Hakiela, nie mógł tego ukryć. Na zdjęciu wszystko widać

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: ReZi