Rodzinka.pl Żródło: eastnews & TRICOLORS

Serialowy Kacper Boski z "Rodzinki.pl" zmienił się nie do poznania

17 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Jeden z gwiazdorów serialu “Rodzinka.pl” niebawem będzie świętować 17. urodziny. Mowa o Mateuszu Pawłowskim, który na potrzeby produkcji wcielił się w postać Kacperka. Telewidzowie od lat obserwowali, jak młody aktor dorasta na ich oczach. Ponieważ serialowy Kacperek jest aktywny w social mediach, fani mogą podejrzeć, jak prezentuje się po zakończeniu zdjęć do hitowej produkcji TVP.

  • Młody gwiazdor “Rodzinki.pl” rozkręca instagramowy profil
  • Wielu do dziś widzi w nim serialowego Kacperka
  • W social mediach Mateusza Pawłowskiego nie brakuje zdjęć z planu hitowej produkcji TVP

Serial “Rodzinka.pl” po raz pierwszy zagościł w domach Polek i Polaków w 2011 roku. Perypetie rodziny Boskich przyciągały do odbiorników grono oddanych fanów, którzy do dziś nie mogą odżałować nagłego zakończenia pracy przy produkcji. Ostatni odcinek “Rodzinki.pl” pojawił się na antenie TVP w maju 2020 roku. Po tym serial zniknął z ramówki, a występujący w nim aktorzy rozpierzchli się do swoich zajęć. W ich gronie znalazł się Mateusz Pawłowski.

Młody gwiazdor “Rodzinki.pl” po latach. Dalej rozpoznajecie w nim niesfornego Kacperka?

W “Rodzince.pl” nie brakowało młodych gwiazd srebrnego ekranu. Wśród nich znajdował się Mateusz Pawłowski, odtwórca roli Kacperka, najmłodszego syna serialowego małżeństwa Ludwika i Natalii.

Mateusz Pawłowski rozpoczął przygodę z “Rodzinką.pl” w wieku dziecięcym - młody aktor miał bowiem zaledwie 7 lat. W międzyczasie wystąpił również w produkcji “Dwie korony”. Promował również kosmetyki i usługi telekomunikacyjne.

Odkąd “Rodzinka.pl” zniknęła z anteny TVP, Mateusz Pawłowski przeniósł swą działalność do sieci. Zadomowił się między innymi na Instagramie, który stał się prawdziwą kopalnią skarbów dla fanów zarówno samego serialu, jak i odtwórcy roli Kacperka. Młody aktor chętnie dzielił się bowiem z internautami wspominkami z czasów produkcji “Rodzinki.pl”.

Marcin Miller zamierza sprzedawać jajkaMarcin Miller zamierza sprzedawać jajkaCzytaj dalej

Najnowsze publikacje pozwalają podejrzeć, jak Mateusz Pawłowski prezentuje się dzisiaj. Dla wielu z pewnością na zawsze pozostanie serialowym Kacperkiem - czas zrobił jednak swoje, a wygląd dorastającego młodzieńca wyraźnie się zmienił. To, co zdaniem niektórych najbardziej charakterystyczne w młodym gwiazdorze, jednak pozostało.

Mowa o bujnych ciemnych włosach Mateusza Pawłowskiego. Okazałej fryzury nie brakuje na najnowszych publikacjach, do których serialowy Kacperek pozuje niekiedy z siostrą Natalią. Zdaniem niektórych rodzeństwo jest do siebie bardzo podobne.

10 lat minęło

Serial “Rodzinka.pl” zniknął z anteny TVP po dekadzie emisji. Dla wielu fanów zakończenie zdjęć było przykrym wydarzeniem; do dziś z sentymentem wracają oni do ostatniego odcinka “Rodzinki.pl”, do którego na swoim instagramowym profilu nawiązywał także Mateusz Pawłowski.

W krótkim wpisie opatrzonym zdjęciami z ekipą “Rodzinki.pl” młody gwiazdor podziękował za wesołą, wspólnie spędzoną dekadę. Notka rozczuliła komentujących - wielu z ogromnym sentymentem wspomina początki istnienia serialu na antenie. Najwyraźniej w towarzystwie “Boskich” czas leci naprawdę szybko.

- Niesamowite jak ten czas leci. Zdaje mi się, że dopiero zaczęłam to oglądać, a byłam z tym serialem od początku - wspomina jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram, Filmweb

Następny artykuł