uczestniczka "Rolnik szuka żony" Żródło: screen youtube.com/Rolnik szuka żony

Magda z "Rolnik szuka żony" właśnie się zaręczyła. Wzruszające słowa rolniczki o rodzinie

18 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka “Rolnik szuka żony” przekazała fanom wspaniałe wieści. Związek znanej z siódmej edycji programu rolniczki właśnie wkroczył na kolejny etap. Magdalena Bator zaręczyła się ze swoim wybrankiem.

  • Magdalena Bator wzięła udział w siódmej edycji show “Rolnik szuka żony”
  • Choć odesłała trzech pierwszych kandydatów do domu, ostatecznie znalazła w programie prawdziwą miłość
  • Ostatnio ogłosiła, że przyjęła oświadczyny swego wybranka

Show “Rolnik szuka żony” podbija serca telewidzów od 2014 roku. W każdym odcinku telewidzowie mogą śledzić losy rolników i rolniczek poszukujących spełnienia w miłości. W siódmej edycji programu wystąpiła między innymi Magdalena Bator, której los postanowił sprawić pewnego psikusa.

W przypadku tej uczestniczki programu “Rolnik szuka żony” nie obyło się bez trudności

Emisja siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony” rozpoczęła się na antenie TVP we wrześniu 2020 roku. Zaproszona do udziału w show Magdalena Bator musiała podjąć wówczas trudną decyzję i wyłonić trzy listy spośród dziesiątek, jakie trafiły w jej ręce. Ostatecznie zdecydowała się ugościć u siebie trzech kandydatów: Adama, Mateusza i Pawła.

Jako pierwszy program postanowił opuścić Mateusz. Na nawiązanie pożądanej relacji Magdaleny z Adamem bądź Pawłem również nie było jednak większych szans. Jak się szybko okazało, życiowe drogi rolniczki znacznie rozbiegają się z tymi wybranymi przez dwóch pozostałych panów.

Wiele wskazywało na to, że tym przykrym akcentem zakończy się przygoda Magdaleny z programem “Rolnik szuka żony”. Los napisał jednak własną, znacznie bardziej pozytywną historię. Rolniczka postanowiła ponownie przejrzeć listy od kandydatów.

Najnowszy wpis matki Kasi Lenhardt wzrusza do łez. 6-letni synek modelki ciągle o nią pytaNajnowszy wpis matki Kasi Lenhardt wzrusza do łez. 6-letni synek modelki ciągle o nią pytaCzytaj dalej

Ze sterty kopert udało jej się wyłonić tę jedną wiadomość, która, jak okazało się później, miała zapewnić jej dzisiejsze szczęście w miłości. Do Magdaleny odezwał się bowiem Kuba - to z nim Magdalena tworzy obecnie udany związek. W specjalnym odcinku “Rolnik szuka żony” rolniczka przedstawiła swojego partnera jako dobrego, kochającego człowieka.

-Kuba jest ciepłym, dobrym człowiekiem ze swoimi zasadami. Jest inteligentny i potrafi zadbać o mnie. To jest to, czego w życiu szukałam. Przy nim czuję się spokojna i szczęśliwa - zapewniała uczestniczka programu.

Magdalena odnalazła szczęście u boku Kuby

W odcinku specjalnym programu “Rolnik szuka żony” widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że od tamtego czasu związek Magdaleny i Kuby rozwijał się w zawrotnym tempie; rolniczka postanowiła bowiem przeprowadzić się do ukochanego. Teraz do mediów dotarły kolejne zaskakujące, radosne nowiny. Związek pary wkroczył na kolejny etap.

W rozmowie z “Na żywo” Magdalena potwierdziła, że została narzeczoną swego wybranka. Co więcej, rolniczka zamierza ubiegać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa, by móc powiedzieć sakramentalne “tak” swemu obecnemu partnerowi.

- Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele - przekazała uczestniczka programu “Rolnik szuka żony”.

MB

Źródło: instagram.com/magdalena_bator

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Radio Zet, Rolnik-szuka-zony.pl

Następny artykuł