Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roxie opublikowała zdjęcie ze ślubu. Patrzymy na suknię panny młodej
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.06.2024 19:35

Roxie opublikowała zdjęcie ze ślubu. Patrzymy na suknię panny młodej

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel jest już po ślubie cywilnym z Kevinem Mglejem. Teraz pokazała zdjęcie z innej uroczystości. Biała suknia panny młodej robi ogromne wrażenie.

Kiedy Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie marnują czasu. Para wzięła już ślub cywilny. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się w kwietniu tego roku, kiedy zmieniły się dane Roxie, jakie podawała w dokumentach, dotyczących jej działalności gospodarczej. 29 marca jej nazwisko zmieniono na “Węgiel-Mglej”, co może wskazywać, że para pobrała się już pod koniec marca 2024.

Od niedawna Roxie z dumą nosi już nie tylko pierścionek zaręczynowy, ale i obrączkę, która robi ogromne wrażenie. Według Super Expressu para spędziła w sklepie 6 godzin, wybierając tę ślubną biżuterię. Z kolei Jastrząb Post ujawnił, że ceremonia cywilna pary odbyła się w Wołominie pod Warszawą. Poza tym jednak oboje strzegą swojej prywatności jak największego skarbu. Tymczasem Roksana postanowiła pokazać publicznie zdjęcia z całkiem innego ślubu, szczegóły poniżej.

Mama Roxie Węgiel została influencerką! Nie do uwierzenia, z jaką firmą współpracuje Roxie już nie ukrywa obrączki. Na widok ślubnej biżuterii padniecie z wrażenia

Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu

Bliscy znajomi Roxie i Kevina wzięli prawdziwie bajkowy ślub. Roksana opublikowała dziś zdjęcie młodej pary, przesyłając życzenia.

Gratulacje – napisała piosenkarka, dodając ikonki trzech białych serduszek.

Świeżo upieczeni małżonkowie to Adrianna Kościelna i Rafał Janik, którzy od lat prowadzą razem blog podróżniczy o nazwie “Baza Wypadowa”. Co więcej, pan młody jest blisko związany zarówno z Roksaną, jak i Kevinem. Pracuje w agencji HOH, wspierającej twórców internetowych. Firma współpracowała z Roxie w 2023 przy kampanii reklamowej filmu Marvela, a 20 maja Mglej był jednym z gości na firmowej imprezie z okazji otwarcia ich nowego biura. Wszystkie zdjęcia znajdziecie poniżej. A co wiadomo o kościelnym ślubie samej Roksany i Kevina?

Co wiadomo o ślubie kościelnym Roksany Węgiel i Kevina?

Roksana i Kevin chcieli wziąć jak najszybciej ślub kościelny ze względu na poważne problemy ze zdrowiem, jakie ma babcia Mgleja. Bardzo zależało im, by seniorka była na ceremonii. Podobno w znalezieniu terminu pomagała im Izabela Janachowska, która działa też przy organizacji ślubu kościelnego.

Iza pomaga w organizacji wesela i ślubu kościelnego, ale pomagała też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się na początku roku. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie – mówi źródło Super Expressu.

Podobno Węgiel i Mglej mają pobrać się w okolicach Jasła. A już na pewno daleko od Warszawy, by uniknąć ciekawskich dziennikarzy.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – mówiła w rozmowie ze Światem Gwiazd sama Roxie.

Poniżej zobaczycie zdjęcia ze ślubu przyjaciół Roksany i Kevina.

ślub przyjaciół Roxie Węgiel, zdjęcia, ślub Roksany i Kevina Mgleja
Ślub przyjaciół Roksany Węgiel, fot. Instagram
Kevin Mglej
Kevin Mglej na imprezie HoH Agency, fot. instagram.com/jesttogucci
ślub przyjaciół Roxie Węgiel, zdjęcia, ślub Roksany i Kevina Mgleja
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF
ślub przyjaciół Roxie Węgiel, zdjęcia, ślub Roksany i Kevina Mgleja
Roksana Węgiel i Kevin Mglej, fot. KAPiF