Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ślub mamy Macieja Musiała. Na weselu nie zabrakło gwiazd
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.06.2024 08:09

Ślub mamy Macieja Musiała. Na weselu nie zabrakło gwiazd

Maciej Musiał
fot. KAPiF

Maciej Musiał ma spore powody do radości. Niedawno odbył się długo zapowiadany ślub jego mamy. Wraz z nim szalała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W internecie pojawiło się zdjęcie z wesela. Na imprezie nie zabrakło znajomych aktora.

Maciej Musiał z mamą w "Tańcu z Gwiazdami"

Podczas jednego z odcinków tanecznego programu Polsatu uczestnicy mogli zaprosić na parkiet wybraną bliską osobę. W ten sposób w układzie zobaczyliśmy m.in.: Roksanę Węgiel z jej mężem, Kevinem Mglejem czy Julię Kuczyńską z przyjaciółką.

Maciej Musiał do wspólnego tańca zaprosił swoją ukochaną mamę, Annę. Duet pod okiem Darii Syty zachwycił jury jivem, za którego zgarnął 40 punktów. W studiu nie mogli wyjść z podziwu nad wyglądem mamy aktora.

Aniu, wyglądasz znakomicie. Kiedyś słyszałam takie powiedzenie, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wymyślił mamę. Myślę, że Maciej może na tobie polegać. Ale, Aniu, to, jak cię otoczył opieką. A ty wyszłaś tu na obcasach, bang bang jive, no proszę - wyznała Iwona Pavlović.

Przed kamerami wyszło na jaw, że duet ma przed sobą jeszcze kolejny taniec, tym razem na ślubie. Maciej Musiał wyznał, że wyjątkowa ceremonia jego mamy odbędzie się w czerwcu. Teraz już można pochwalić się uroczymi zdjęciami z imprezy.

Musiał zdecydował się na odważny wywiad. Opowiedział o łóżkowych fantazjach Huczało o romansie. Syta w końcu powiedziała o relacji z Musiałem

Ślub mamy Maciej Musiała. Do internetu trafiło zdjęcie

Maciej Musiał pochodzi z artystycznej rodziny. Jego tata, Andrzej Musiał, występował przed kamerą, podobnie jak jego mama, Anna Markiewicz-Musiał, która obecnie spełnia się jako dyrektorka artystyczna Teatru Kuffer oraz menadżerka syna.

O życiu osobistym 53-latka nie mówi publicznie, a sama informacja o ślubie wypłynęła dość spontanicznie. Trudno było spodziewać się jednoznacznych zdjęć Młodej Pary na profilu Macieja Musiała, jednak wszystko wskazuje na to, że jego mama jest już po ceremonii.

W mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowo eleganckie zdjęcie aktora u boku dwóch mężczyzn. Po stylizacjach z łatwością można było wywnioskować, że panowie bawią się właśnie na weselu. Dumna mina Macieja Musiała kierowała w stronę jego mamy.

To jednak nie koniec relacji gości. Bliska znajoma aktora zamieściła cały post z wesela. Gwiazdor nadal ma wsparcie w obsadzie "Rodzinka.pl".

Ślub mamy Maciej Musiała. Na weselu nie zabrakło gwiazd

Rodzina aktora ceni sobie prywatność, jednak goście imprezy chętnie pokazali obserwatorom nieco szczegółów. W sobotni wieczór na weselu szalała także przyjaciółka z planu Macieja Musiała, Julia Wieniawa.

Duet przez lata grał wspólnie w jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej więc nie dziwne, że aktor zaprosił znajomą na ślub jego mamy. Gwiazda "Mam Talent!" pojawiła się u boku przystojniaka w zwiewnej sukience z odkrytymi plecami w różowym kolorze. 

Po opublikowanym poście można zobaczyć, że bawiła się wyśmienicie w otoczeniu natury. Zakochani wymienili miejski zgiełk na sporą ilość zieleni i pobliskie jezioro. Na oficjalnie zdjęcia z ceremonii jednak będziemy musieli jeszcze poczekać.

Maciej Musiał, fot. Instagram
Maciej Musiał na ślubie mamy, fot. Instagram
Maciej Musiał, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF
Maciej Musiał, fot. KAPiF
Maciej Musiał z mamą w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPiF