Edward z "Sanatorium miłości" Żródło: Fot. Facebook/Sanatorium miłości TVP

"Sanatorium miłości": Edek pokazał zdjęcie z ukochaną

20 Kwiecień 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Edward z “Sanatorium miłości” znalazł ukochaną. Tym razem jednak postanowił pochwalić się nią w mediach społecznościowych. Okazało się, że nie tylko na jego Instagramie znajdują się ich wspólne zdjęcia.

Edward z “Sanatorium miłości” znalazł ukochaną, jednak stało się to już po programie. Jak wyznał w TVP - poznał “fajnego kociaka”. Teraz już wiemy, jak prezentuje się ów “kociak”.

Edward odrzucony w “Sanatorium miłości”

Edward nie mógł poszczycić się najlepszą sławą po programie “Sanatorium miłości”. Wywarł negatywne wrażenie nie tylko na kuracjuszkach, ale i telewidzach. Wszystko przez jego apodyktyczność oraz… specyficzny sposób podrywu.

To wszystko sprawiło, że żadna z kuracjuszek nie chciała związać się z emerytowanym policjantem. Dlatego też nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Bo to właśnie Edek jako jeden z pierwszych kuracjuszy znalazł nową miłość.

Nowa miłość Edwarda

Tym, że Edward znalazł ukochaną, pochwalił się w specjalnym odcinku “Familiady”. Jak ujawnił w jednym z wywiadów, poznał ją przez internet. Para szybko przypadła sobie do gustu i zaczęła spędzać ze sobą każdy weekend.

Oszuści założyli fałszywą zbiórkę na pomnik Krzysztofa KrawczykaOszuści założyli fałszywą zbiórkę na pomnik Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

Partnerka Edwarda ma na imię Hanna, a do sieci właśnie trafiły jej zdjęcia. To właściwie sam Edek pochwalił się swoją ukochaną na Instagramie. Wystarczyło zagłębić się nieco w komentarze pod zdjęciem, żeby znaleźć też profil wybranki kuracjusza.

Na Instagramie Edwarda pojawiło się zdjęcie, na którym kuracjusz pozuje wraz z Hanną. Są elegancko ubrani i uśmiechają się, wznosząc toast. Do takiego obrazka Edward dodał opis: “Poznajcie moją Haneczkę”.

Co zadziwiające, na profilu Hanny (która ujawniła się w komentarzach) znajduje się zdjęcie Edka z… jej rodziną! Zatem wiadomo już, że kuracjusz poznał już najbliższych swojej ukochanej.

Widać zatem, że uczucie seniorów kwitnie. Wspólnego zdjęcia nie omieszkała nie skomentować nawet sama Marta Manowska, pisząc:

“Ale mi się to podoba. Oboje uśmiechnięci”

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł