Swiatgwiazd.pl
Edward z "Sanatorium miłości"

Fot. Facebook/Sanatorium miłości TVP

"Sanatorium miłości": Edek pokazał zdjęcie z ukochaną

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Edward z “Sanatorium miłości" znalazł ukochaną. Tym razem jednak postanowił pochwalić się nią w mediach społecznościowych. Okazało się, że nie tylko na jego Instagramie znajdują się ich wspólne zdjęcia.

[EMBED-874]Edward z “Sanatorium miłości” znalazł ukochaną, jednak stało się to już po programie. Jak wyznał w TVP - poznał “fajnego kociaka”. Teraz już wiemy, jak prezentuje się ów “kociak”.

Edward odrzucony w “Sanatorium miłości”

Edward nie mógł poszczycić się najlepszą sławą po programie “Sanatorium miłości”. Wywarł negatywne wrażenie nie tylko na kuracjuszkach, ale i telewidzach. Wszystko przez jego apodyktyczność oraz… specyficzny sposób podrywu.

To wszystko sprawiło, że żadna z kuracjuszek nie chciała związać się z emerytowanym policjantem. Dlatego też nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Bo to właśnie Edek jako jeden z pierwszych kuracjuszy znalazł nową miłość.

Nowa miłość Edwarda

Tym, że Edward znalazł ukochaną, pochwalił się w specjalnym odcinku “Familiady”. Jak ujawnił w jednym z wywiadów, poznał ją przez internet. Para szybko przypadła sobie do gustu i zaczęła spędzać ze sobą każdy weekend.

Partnerka Edwarda ma na imię Hanna, a do sieci właśnie trafiły jej zdjęcia. To właściwie sam Edek pochwalił się swoją ukochaną na Instagramie. Wystarczyło zagłębić się nieco w komentarze pod zdjęciem, żeby znaleźć też profil wybranki kuracjusza.

Na Instagramie Edwarda pojawiło się zdjęcie, na którym kuracjusz pozuje wraz z Hanną. Są elegancko ubrani i uśmiechają się, wznosząc toast. Do takiego obrazka Edward dodał opis: “Poznajcie moją Haneczkę”.

Co zadziwiające, na profilu Hanny (która ujawniła się w komentarzach) znajduje się zdjęcie Edka z… jej rodziną! Zatem wiadomo już, że kuracjusz poznał już najbliższych swojej ukochanej.

Widać zatem, że uczucie seniorów kwitnie. Wspólnego zdjęcia nie omieszkała nie skomentować nawet sama Marta Manowska, pisząc:

“Ale mi się to podoba. Oboje uśmiechnięci”

[EMBED-1289]

[EMBED-1290]

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Kamila Krótka

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >