Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie. Jak wygląda?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 18.06.2024 11:01

Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie. Jak wygląda?

Sandra Kubicka
fot.: Instagram

Sandra Kubicka i Baron są szczęśliwym małżeństwem. Zakochani krótko po ślubie doczekali się pierwszego upragnionego dziecka. Świeżo upieczona mama pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch po porodzie. 

Sandra Kubicka i Baron mają syna

Sandra nigdy nie ukrywała, że jej wielkim marzeniem jest posiadanie dzieci i założenie rodziny. Nie udawało jej się to w poprzednich związkach. Dopiero u boku Baron wszystkie jej marzenia się ziściły. Od kilku lat tworzą szczęśliwą relację. Kilka miesięcy temu ogłosili zaręczyny, ciążę modelki, a później nieoczekiwanie zaskoczyli zdjęciami ze ślubu. 

Ich synek Leonard jest wcześniakiem, dlatego pierwsze tygodnie życia musiał spędzić w szpitalu. Kilka dni temu jednak wrócił do domu do swoich rodziców, a jego mama mimo natłoku nowych obowiązków związanych z opieką nad maluszkiem, nie zapomina o swoich obserwatorach na Instagramie. 

Sandra Kubicka odważnie eksponuje ranę po porodzie. Złamała wszelkie tabu Pierwszy spacer Kubickiej i Barona z synkiem skończył się dramatem

Sandra Kubicka pokazała ranę po cesarskim cięciu

Sandra ze względu na problemy związane z ciążą rodziła przez cesarskie cięcie. Po tym, jak wróciła do domu, nie miała żadnych oporów przed tym, żeby pokazać fanom, jak wygląda rana na jej brzuchu. Trzeba przyznać, że niewiele gwiazd zdecydowałoby się na tak odważne kadry. Kubicka złamała jednak wszelkie stereotypy, za co doceniło ją wiele fanek.

Świeżo upieczona mama po porodzie błyskawicznie wróciła do formy, za co nieustannie zbiera ogrom, komplementów. Postanowiła jednak pokazać, jak naprawdę wygląda jej brzuch. Nie jest idealnie i wcale się tego nie wstydzi. 

Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie

Żona Barona zdecydowanie stara się łamać tabu i mówić głośno o tym, z czym naprawdę borykają się kobiety. Gwiazda po urodzeniu synka wygląda fantastycznie i dostaje mnóstwo komplementów. Fanki pytają ją także, co takiego zrobiła, że jej brzuch zaledwie po miesiącu jest już płaski. Sandra, chociaż wygląda znakomicie, to postanowiła pokazać swoim obserwatorkom, że jej brzuch nie jest idealnie płaski.

Dobra pokażę wam. Galareta. Widać, że jest wszystko jeszcze luźne, że się musi obkurczyć, luźno tam. A teraz pamięć mięśniowa - powiedziała, wciągając brzuch. 

Sandra przekazała, że przez lata cały czas chodziła z wciągniętym brzuchem. Podziękowała też swojej mamie.

Ja w ogóle, jak nie byłam w ciąży, to zawsze chodziłam na wciągniętym brzuchu. Cały czas pracował i to też taki pro tip dla was. A ja jestem ogromnie wdzięczna mojej mamie, że zaszczepiła we mnie miłość do sportu, bo sport to zdrowie. A to jak się wygląda, to jest piękny skutek uboczny. 

W relacji zdradziła najważniejszy patent na to, co jej pomogło szybko odzyskać figurę po ciąży. 

Przed ciążą bardzo dużo trenowałam, a w ciąży bardzo zdrowo jadłam, zdrowiej nież przed ciążą - napisała w relacji.

Poniżej zdjęcia, które pokazała Sandra. Brawa za dowagę i łamanie tabu, niewiele gwiazd by się na to zdecydowało.

Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie, fot. Instagram
Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie, fot. Instagram
Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie, fot. Instagram
Sandra Kubicka pokazała brzuch po porodzie, fot. Instagram