Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Skandalicznie wystylizowały się na komunie dzieci. W sieci aż wrze
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.05.2024 21:10

Skandalicznie wystylizowały się na komunie dzieci. W sieci aż wrze

Eliza Trybala, Monika Chwajoł
fot. Instagram

Maj to nie tylko otwarcie sezonu grillowego i pierwszych wakacyjnych wyjazdów, ale także czas Komunii Świętych. Polskie gwiazdy często towarzyszą pociechą w tym wyjątkowym dniu, a niekiedy zdarza się, że skupiają więcej uwagi niż "bohaterowie" ceremonii. Te stylizacje wzbudziły sensację.

Sezon komunijny gwiazd trwa w najlepsze

Gdy w większość dni w roku to ich rodzice błyszczą w mediach społecznościowych, Pierwsza Komunia Święta jest czasem, w którym to pociechy gwiazd stają w centrum uwagi internautów. Niektórzy dzielą się z obserwatorami zdawkowymi materiałami z rodzinnego wydarzenia, a inni wręcz traktują ten dzień jak święto.

W ostatnim czasie byliśmy świadkami mniej lub bardziej kontrowersyjnych stylizacji i nie mowa tutaj o dzieciach. Ich rodzice często zdają się zrobić wszystko by "skraść" show swoim ubiorem.

Czujni internauci szybko jednak sprowadzają ich na ziemię. O tych stylizacjach długo nie zapomnimy. Jedna z gwiazd wdała się nawet w dyskusję z internautką.

Ada Fijał ubrała się tak na komunię syna. Uwagę przyciągał dół stylizacji Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos

Stylizacje gwiazd na Pierwszą Komunię Świętą

Choć mamy dopiero połowę maja, część z polskich gwiazd zaszczyciła internautów kadrami ze świętowania sakramentu. Rodzinna uroczystość jest natomiast także okazją do skomponowania nieco bardziej nadzwyczajnej stylizacji. 

W tej kwestii można przypodobać się internautom jak w przypadku Ady Fijał, bądź narazić się na ich nieprzychylne komentarz jak odczuła to na własnej skórze Kasia Cichopek. Nie brak też afer związanych z samą imprezą organizowaną przez rodziców dzieci komunijnych.

Tutaj najświeższym przykładem są Maja i Krzysztof Rutkowscy, którzy postanowili połączyć Komunię Świętą syna z ich drugim ślubem. Wydarzenie obiegło media społecznościowe i spotkało się ze skrajnymi ocenami internautów. Ci nie mają chwili wytchnienia, bo kolejne gwiazdy prowokują dyskusję swoimi stylizacjami. Taki strój nie przejdzie bez komentarza wśród komunijnych gości. Internauci nie zamierzali milczeć.

Rodzina Rutkowskich, fot Instagram
Maja i Krzysztof Rutkowscy na Komunii Świętej syna, fot. Instagram

W internecie zawrzało. Tak ubrały się na Komunię dzieci

Nie brak także gwiazd, które wzbudziły sensacje swoim ubiorem. Do bardziej kontrowersyjnych stylizacji zalicza się Moniki Chwajoł. Gwiazda programu "Królowe życia" pokazała się w dopasowanym garniturze w kwiatowe wzory, jednak nie to przykuło uwagę internautów. W komentarzach nie brakowało krytyki na temat koronkowego topu, który wystawał spod marynarki. Przebywający w kościele goście mogli przecierać oczy na widok takiego dekoltu.

  • Na pierwszą komunia to raczej nie wypada.
  • Do kościoła w biustonoszu?
  • Ten dekolt to nie do kościoła. Trzeba umieć się ubrać stosownie do okoliczności.

Podobną aferę wywołała Eliza Trybała znana z pierwszego sezonu programu "Warsaw Shore". Na Komunii córki pokazała się niczym prawdziwa gwiazda w białej obcisłej sukience, mocnym makijaży i wystawnej fryzurze. Internauci nie mieli dla niej litości.

  • Wszystko fajnie, ale strój mamy absolutnie nieodpowiedni, ani fryzura ani sukienka. Źle to wygląda. Strój niedopasowany do okazji. To nie wesele czy impreza, to komunia.
  • Jak dla mnie to mama przyćmiła kompletnie córkę, a to przecież jej święto było…

W tym przypadku celebrytka nie mogła pozostać głucha na krytykę. Pod postem odpowiedziała na niepochlebne komentarze internautek. 

A napisz mi proszę gdzie są zasady czy jakiś regulamin ubioru na komunię??? Bo nie wiedziałam że taki istnieje… Ja zawsze lubię się dobrze ubrać. Moja córka jest do tego przyzwyczajona, sama przyznała że wyglądam pięknie i zrobiłam wszystko żeby czuła się wyjątkowo w tym dniu stanęłam na wysokości zadania żeby była najważniejsza i tak było. Nie musi się innym to podobać ale najważniejsze że mojej córce się wszystko podobało i jestem tego pewna że była w tym dniu najszczęśliwszą na świecie już ja o to zadbałam więc Wasze komentarze są tu zbędne… - skwitowała.

Przed nami jeszcze kilka okazji do tego by polskie gwiazdy zaskoczyły stylizacjami na Komunii Świętej. Czym teraz wzbudzą zainteresowanie fanów?