Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate. Wydała oświadczenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2024 10:28

Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate. Wydała oświadczenie

Księżna Kate, Blake Lively
Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate, fot. Instagram

Wiadomość o nowotworze księżnej Kate wstrząsnęła światem. Po długiej nieobecności pokazała się na nagraniu, w którym wyjaśniła, co działo się z nią w ostatnim czasie. Teorie na temat jej zaginięcia natychmiast straciły znaczenie. W sprawie żony księcia Williama wypowiedziała się sławna aktorka. Teraz żałuje tego, co udostępniła w mediach społecznościowych. 

Księżna Kate mierzy się z nowotworem. Wydała oświadczenie

Od tygodni sprawa księżnej Kate była szeroko komentowana w mediach na całym świecie. Ostatni raz publicznie pojawiła się podczas świąt Bożego Narodzenia, a przebyta później "planowana operacja brzucha" zrodziła w internautach mnóstwo teorii.

Wszystkie jednak legły w gruzach po nagraniu, które pojawiło się w piątkowe popołudnie na oficjalnym profilu rodziny królewskiej. W otoczeniu natury księżna Kate opowiedziała o nowotworze, z którym walczy od dłuższego czasu.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - powiedziała.

Najtrudniejsze dla niej i dla księcia Wiliama było przekazanie wiadomości ich małoletnim dzieciom. Księżna Kate wierzy, że uda jej się wrócić do dawnych obowiązków.

Ale co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George'owi, Charlotte i Louisowi w odpowiedni dla nich sposób i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze. Jak im powiedziałam, czuję się dobrze i z każdym dniem staję się silniejsza, koncentrując się na rzeczach, które pomogą mi wyzdrowieć, w moim umyśle, ciele i duchu - podkreślała.

W tym trudnym czasie synowa Karola III mogła liczyć na ogromne wsparcie męża. Długo rodzina królewska starała się zachować informację w tajemnicy, dla przejścia przez ten okres w ciszy i prywatności. Teraz o stanie zdrowia księżnej Kate mówi cały świat.

Króciutkie oświadczenie Harry'ego i Meghan ws. Kate. Nawet choroba nie poprawi ich relacji? Choroba księżnej Kate wstrząsnęła Dodą. O tragedii mówiła na Fryderykach. Ma za sobą podobny koszmar

Reakcja świata na chorobę księżnej Kate. Internet zalały życzenia zdrowia

Nagranie księżnej Kate natychmiast rozniosło się po mediach społecznościowych. Dotychczasowe domysły na temat jej sytuacji doczekały się odpowiedzi, jednak internauci nie byli przygotowani na takie wiadomości. Pod postem rodziny królewskiej pojawiło się morze komentarzy z życzeniami zdrowia dla 42-latki.

  • Twoja siła i wdzięk są niezachwiane, będę Cię miała w moich myślach. 
  • Jesteś moją inspiracją. Przesyłam życzenia miłości i światła dla szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Mam nadzieję, że leczenia pomoże!! Modlimy się za Ciebie i Twoją rodzinę!
  • Bądź silna, nasze modlitwy wędrują do Ciebie.

Choroba księżnej Kate poruszyła także świat show-biznesu. Rodzina królewska kolejno dzieliła się swoim wsparciem, a o komentarz pokusił się nawet księże Harry i Meghan Markle. Nawet Doda była w szoku na wieść o nowotworze synowej króla.

Strasznie jest mi przykro, szkoda, no, młoda kobieta […] Śmierć i choroba, to jest taki moment, że powinno się po prostu odpuścić, bo to jest ostatni moment, jeżeli choroba jest nieuleczalna lub nawet jeżeli jest uleczalna, to ja wiem po mojej mamie, która miała nowotwór. Ile to trzeba mieć siły wewnętrznej, spokoju… - wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

W mediach społecznościowych coraz więcej gwiazd zabiera głos w sprawie księżnej Kate. Sławna aktorka wydała nawet oświadczenie w sprawie jej ostatniego zachowania w stosunku do krewnej króla. Teraz przeprasza.

Sławna aktorka żałuje słów skierowanych w stronę księżnej Kate. Wydała oświadczenie

Zanim w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z księżną Kate, Pałac próbował ratować sytuację na różne sposoby. W internecie pojawiło się nagranie z małżeństwem, które część widzów poddawała pod wątpliwość, jednak największą wpadkę royalsi zaliczyli w dniu matki.

Zdjęcie księżnej Kate w towarzystwie dzieci przykuło uwagę przede wszystkim ze względu na edytorskie niedociągnięcia. Szybko okazało się, że nie jest prawdziwe, a za wpadkę miała odpowiadać sama żona księcia Williama.

Podobnie jak wielu fotografów-amatorów od czasu do czasu eksperymentuję z montażem. Chciałam przeprosić za zamieszanie, jakie spowodowało rodzinne zdjęcie, które udostępniliśmy wczoraj. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki - mogliśmy przeczytać we wpisie.

księżna Kate
Rodzinne zdjęcie księżnej Kate rozpoczęło falę teorii, fot. Instagram

Zdjęcie szybko stało się internetową sensacją, z której zaczęto żartować. W gronie rozbawianych znalazła się amerykańska aktorka, Blake Lively. W jednym z postów określiła siebie jako "MIA" (ang. missing in action, "zaginiona w akcji", przyp.red.), nawiązując tym samym do afery z udziałem księżnej Kate. 

Po ujawnieniu prawdy postanowiła wydać przepraszające oświadczenie. Choć nigdzie nie padło imię księżnej Kate, trudno wyobrazić sobie inną sytuację, do której mogła odnosić się gwiazda.

Jestem pewna, że ​​nikogo to dzisiaj nie obchodzi, ale czuję, że muszę się przyznać. Zrobiłam głupi post na temat szaleństwa związanego z "niepowodzeniem Photoshopa" i och, ten post mnie dzisiaj zawstydził. Przepraszam. Przesyłam wszystkim miłość i najlepsze życzenia - wyznała.

Internetowe doniesienia i teorie potrafiły nieźle namieszać w sprawie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Blake Lively
Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate, fot. Instagram
Blake Lively
Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate, fot. Instagram
Blake Lively
Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate, fot. Instagram
Księżna Kate
Sławna aktorka żałuje tego, co niedawno zrobiła księżnej Kate, fot. Instagram