Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła na ceremonii
Kamila Krótka
Kamila Krótka 22.08.2021 02:00

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła na ceremonii

pjimage (44)
Fot. TRICOLORS/East News

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka odbił się szerokim echem w mediach, mimo że z założenia miało być to "ciche" wydarzenie. Na ceremonii pojawiły się największe gwiazdy show biznesu. Jednak jedna z nich zrobiła szczególne wrażenie. Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła zarówno zgromadzonych, jak i internautów.

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak to prawdziwa ikona stylu. Na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka pojawiła się cała w... złocie.

Agnieszka Woźniak-Starak na ślubie Cieślak i Miszczaka

Na hucznym ślubie Anny Miszczak i Edwarda Miszczaka pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie mogło zabraknąć największych gwiazd TVN-u. Wśród nich znalazła się oczywiście Agnieszka Woźniak-Starak, która przyćmiła wszystkich swoich blaskiem.

Agnieszka Woźniak-Starak założyła luźną sukienkę z szerokimi rękawami i paskiem w talii. Postawiła na stylizację całą w złocie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Relacja z Edwardem Miszczakiem

Woźniak-Starak uzupełniła swój strój o czarną torebkę o prostokątnym kształcie i buty na koturnie. Jak wiele innych gwiazd na ceremonii, zrezygnowała z klasycznych szpilek.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" związana jest nie tylko zawodowo ze stacją, ale i prywatnie z dyrektorem programowym stacji, Edwardem Miszczakiem. Był on bliskim przyjacielem producenta filmowego oraz męża prezenterki, Piotra Woźniaka-Staraka. Po jego śmierci Miszczak powiedział Agnieszce, że może wrócić do pracy wtedy, kiedy będzie na to gotowa.

Jak widać, bardzo postarała się, aby zrobić wrażenie podczas tego szczególnego dnia. Jak Wam się podoba?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Party.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].