Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Grzeszczak bez makijażu i sztucznych rzęs. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda na co dzień
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.02.2024 15:23

Sylwia Grzeszczak bez makijażu i sztucznych rzęs. Aż trudno uwierzyć, że tak wygląda na co dzień

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram, KAPiF

Sylwia Grzeszczak opuściła nasz kraj i zostawiła za sobą ponurą pogodę. Gwiazda udała się na urlop w piękne krajobrazy. Wokalistka zaprezentowała na Instagramie swoje nowe wydanie. Musicie to zobaczyć, robi wrażenie. Szczegóły.

Kariera Sylwii Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak wydała swój pierwszy album “Ona i on". Krążek nagrała wspólnie z Liberem. Jej pierwszy solowy singiel “Małe rzeczy” pojawił się na rynku w 2011 roku. W tym samym roku nagrała płytę “Sen przyszłości”, który uzyskał status dwukrotnej platyny. 

Na dzień dzisiejszy wokalistka należy do grona najbardziej utalentowanych i popularnych artystów wśród słuchaczy. Sylwia Grzeszczak ma na koncie pięć wydanych albumów. Jej największe przeboje to: “Tamta dziewczyna”, “Małe rzeczy”, “Karuzela”, “Sen o przyszłości”, “Co z nami będzie” czy “Pożyczony”.

W styczniu 2024 roku ukazał się jej najnowszy utwór “Motyle” promujący album “Inspiracje”.

Sylwia Grzeszczak ma wybaczyć Liberowi? W sieci pojawił się dramatyczny apel do piosenkarki Sylwia Grzeszczak po rozstaniu z Liberem już nie ukrywa swojego szczęścia. Od razu ruszyła lawina gratulacji

Związek Sylwii Grzeszczak

Wokalistka i Liber współpracowali przez lata, a w 2014 roku wzięli ślub. O ceremonii poinformowali media już po fakcie. Rok po zawarciu małżeństwa urodziła się ich córka Bogna. Para przez lata należała do jednych z najbardziej lubianych duetów w show-biznesie. Razem pracowali i występowali na wielu imprezach. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów, we wrześniu 2023 roku poinformowali za pośrednictwem Instagrama, iż rozstali się.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! - przekazali.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu

Grzeszczak jakiś czas temu udała się na wakacje. Urlop spędza w Hiszpanii, a pogoda jej dopisuje. Piosenkarka podzieliła się z fanami kilkoma relacjami z odpoczynku. Jednak internauci największą uwagę zwrócili nie na krajobrazy, a samą Sylwię.

Gwiazda pokazała się na InstaStories w naturalnej wersji. Grzeszczak zrezygnowała z makijażu oraz sztucznych rzęs i zapewniła, że pokaże obserwującym swoje kosmetyczne niezbędniki.

Pokaże wam zaraz moje nowe hiszpańskie, kosmetyczne must have -napisała wokalistka.

Dodała również:

Dla spostrzegawczych: forma się sama nie zrobi.

Piosenkarka w makijażu, czy bez niego wygląda tak samo pięknie. Niewiele gwiazd pokazuje się w naturalnym wydaniu.

Zobacz też: https://telewizja.swiatgwiazd.pl/nowy-prowadzacy-pytanie-na-sniadanie-zegna-sie-z-praca-to-juz-oficjalne-ks-lo-240224

Zobacz też: https://lifestyle.lelum.pl/tomaszewska-rodzila-w-warszawskim-szpitalu-za-porod-slono-zaplacila-mp-kta-240224#google_vignette

Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. Instagram
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF
Sylwia Grzeszczak, fot. KAPiF