Swiatgwiazd.pl

Fot. instagram.com/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przekazali radosne wieści. Spodziewają się trzeciego dziecka

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

W świecie polskiego show-biznesu nie brakowało ostatnio doniesień o rozstaniach i rozwodach. Jest jednak jedna para, która nie tylko nieustająco tworzy zgodny związek, to jeszcze właśnie poinformowała o powiększeniu rodziny. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się kolejnego dziecka.

Para influencerów i youtuberów, pomimo młodego wieku, od początku marzyła o założeniu dużej rodziny, z liczną gromadką dzieci. Są na dobrej drodze do spełnienia tego celu: mają już dwie córki, a teraz w drodze jest trzecia pociecha.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną rodzicami po raz trzeci

Wokalistka i blogerka wzięła ślub z prezenterem i vlogerem 25 czerwca 2022 roku. Zanim powiedzieli sobie "tak", doczekali się już dwóch córek. Pola przyszła na świat w 2020 roku, Nela w 2021. Starsza dziewczynka obchodziła zresztą niedawno urodziny, które dumni rodzince zrelacjonowali w mediach społecznościowych.

W 2021 roku, już po narodzinach Neli, Sylwia wyznała w rozmowie z portalem Plejada: "Teraz skupiamy się na innych rzeczach. Budujemy dom. Poza tym planujemy wesele. Sądzę, że za 2-3 lata myśli o kolejnym dzidziusiu wrócą". Jak widać ich plany idą jak w zegarku: w niecałe dwa lata po tej deklaracji w mediach społecznościowych pojawił się radosny komunikat.

Przybysz i Dąbrowski zamieścili na Instagramie zdjęcie Sylwii, prezentującej ciążowy brzuszek. Odsłonięte ciało piosenkarki przykrywa imponujący bukiet kwiatów. W poście znajduje się krótki, ale znaczący komunikat, złożony z emotikon przedstawiających rodziców, dwie dziewczynki oraz bobasa.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka

Wpis Sylwii i Jana wzbudził ogromny entuzjazm nie tylko wśród fanów, ale też ich znajomych z branży. Adam Zdrójkowski napisał w komentarzu: "Ależ będzie gromada!" a Hanna Żudziewicz dodała "Ale cudownie! Gratulacje!". "Do trzydziestki to drużyna piłkarska będzie", "Jasiek nie próżnuje", "Och wow, rośnijcie zdrowo!" piszą inni.

W wywiadzie dla portalu Plejada oboje przyznawali, że wychowanie dwóch córek potrafi być niezłym wyzwaniem. "Trzeba mieć oczy dookoła głowy i ciągle obserwować je obie. Czasem mam wrażenie, że wychowywanie dwójki maluchów to istny obóz przetrwania" mówiła wtedy Przybysz .

"Sylwia jest silną kobietą i pięknie sobie radzi z wychowywaniem naszych córek. Natomiast mi czasami siada psychika. Dlatego cieszę się, że mam obok Sysię, która potrafi przywrócić mnie do pionu" chwalił za to żonę Jan, dodając, że nawet najtrudniejsze momenty rekompensują im uśmiechy ich dziewczynek.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

  2. Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

  3. Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Plejada

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]