Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 11:43

Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

Joanna Opozda, Antek Królikowski
fot. KAPiF

Antek Królikowski w ubiegłym roku był jedną z głośniejszych gwiazd show-biznesu. Kontrowersyjna walka, rozstanie z żoną i zdrady sprawiły, że o jego poczynaniach pisały wszystkie portale internetowe. Teraz pojawiły się najnowsze informacje od prokuratury.

Aktor niedługo po ślubie rozstał się z partnerką, by rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety. Z poprzedniego związku doczekał się również syna, Vincenta i to kwestia alimentów wywołała ogromne poruszenie w mediach. Sprawa trafiła już do rozwiązania sądowego.

Antek Królikowski pod lupą prokuratury

Początkowo konflikt pomiędzy aktorem a jego byłą partnerką rozgrywał się w mediach społecznościowych. Joanna Opozda po narodzinach syna szybko wróciła do pracy, ponieważ, jak tłumaczyła, została z wychowywaniem dziecka sama. Antek Królikowski zaprzeczał jednak takim zarzutom, pokazując w relacjach przelewy, które miał przekazać na rzecz syna i byłej partnerki.

Z biegiem miesięcy Joanna Opozda zaczęła tracić cierpliwość i ostatecznie przekazała sprawę w ręce prokuratury. Super Express donosi, że zaczęto już gromadzić dowody w związku z alimentami Antka Królikowskiego.

Uprzejmie informuję, że w sprawie 18 stycznia 2023 r. zostało wszczęte dochodzenie. Aktualnie jest gromadzony materiał dowodowy. Po jego skompletowaniu zostanie podjęta decyzja merytoryczna w sprawie. Obecnie dochodzenie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu — przekazała prokuratura w rozmowie z Super Expressem.

Tabloid podał sumę długu Antka Królikowskiego

Choć kwestia wysokości alimentów, nie jest publiczną informacją, Super Express na podstawie własnych informacji podał szacowaną kwotę, którą aktor miałby zapłacić. Według portalu, gwiazdor jest winny około 40 tysięcy złotych żonie oraz synowi.

Żadna ze stron na razie nie zdradza szczegółów postępowania sądowego. Joanna Opozda w mediach społecznościowych często pokazuje kulisy najnowszych produkcji filmowych, a także czas spędzony w towarzystwie Vincenta.

Antek Królikowski z kolei rzadko udostępnia nowe informacje o zawodowych propozycjach. Po ostatnich aferach z jego udziałem woli zachować życie prywatne z dala od obserwatorów. Ostatni post na jego instagramowym profilu pojawił się na początku grudnia zeszłego roku.

Zobacz zdjęcia:

Antek Królikowski
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marzena Rogalska w "Dzień Dobry TVN". Była gwiazda TVP zaskoczyła widzów obecnością

  2. Joanna Kurowska na ramówce Polsatu. Szczegół na butach aktorki przyciągał uwagę. Ups...

  3. Edward Miszczak w końcu przyznał, jakie zmiany wprowadzi w Polsacie. Tego nikt nie przewidział

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Super Express