Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2023 10:38

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie największe gwiazdy TVP, które chętnie pokazują w mediach społecznościowych swoje prywatne życie. Niedawno wstawili zdjęcie, które mogło przyspieszyć bicie serca zarządu stacji telewizyjnej.

W ubiegłą niedzielę odbył się 31. finał WOŚP. Akcja charytatywna miała na celu zbiórkę funduszy na sprzęt medyczny do walki z sepsą. Wraz z Jurkiem Owsiakiem grało mnóstwo gwiazd show-biznesu. Niespodziewanie dołączyli również przedstawiciele TVP.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wsparli WOŚP

Duet chętnie wpuszcza internautów do swojego prywatnego życia za sprawą licznych relacji w mediach społecznościowych. Podczas finału WOŚP mieli jeszcze dodatkową okazję do świętowania. Partner aktorki obchodził wtedy okrągłe 50. urodziny.

Już od rana byli w wybornych humorach, a podczas wydania "Pytania na śniadanie" Maciej Kurzajewski otrzymał od produkcji wyjątkowy tort. Później wraz z Kasią Cichopek wybrał się na romantyczny spacer ulicami Warszawy.

Właśnie wtedy w mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie z symbolicznym serduszkiem WOŚP. Maciej Kurzajewski pod udostępnionym selfie podkreślił nawet swój udział w akcji.

Urodzinowe granie — napisał dziennikarz.

Taka postawa duetu może nie spodobać się zarządowi TVP. Nie od dziś wiadomo, że stacja niechętnie wspomina o słynnej akcji charytatywnej Jurka Owsiaka.

TVP wyciągnie konsekwencje wobec Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Fundacja co roku zbiera ogromne fundusze dla różnych oddziałów medycznych, jednak często pomijana jest przez publiczną telewizję. Ostatni raz wydarzenie było tam transmitowane w 2016 roku. Od tego czasu w najważniejszym wydaniu informacyjnym finał WOŚP wspominany jest mimochodem.

Gwiazdy show-biznesu często wytykają takie zachowanie TVP, która jako publiczna stacja powinna informować o tak znaczącej solidarności zwykłych obywateli. Sami chętnie dorzucają się do składki, a nawet biorą udział w słynnych już licytacjach.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal wspólnie występują na antenie "Pytania na śniadanie". Być może stacja telewizyjna szybko zapomniała o ich "wybryku", jednak internauci na długo zapamiętają taki symbol "buntu".

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marzena Rogalska w "Dzień Dobry TVN". Była gwiazda TVP zaskoczyła widzów obecnością

  2. Joanna Kurowska na ramówce Polsatu. Szczegół na butach aktorki przyciągał uwagę. Ups...

  3. Edward Miszczak w końcu przyznał, jakie zmiany wprowadzi w Polsacie. Tego nikt nie przewidział

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].