Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Kinga Rusin wpłaca na WOŚP 30 tysięcy złotych. "Zwykli obywatele muszą wziąć odpowiedzialność za wyposażenie służby zdrowia"

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Wśród osób wspierających fundację WOŚP nie brak znanych nazwisk z show-biznesu. Choć niektórzy wolą pozostać anonimowi, inni chcą przekazać wraz z datkami osobiste oświadczenia. Słowa Kingi Rusin pozostaną na długo z internautami.

Dziennikarka jest jedną z gwiazd, które chętnie angażują się w wydarzenie Jurka Owsiaka. W mediach społecznościowych zamieściła krótkie nagranie, na którym pozdrowiła wszystkich darczyńców i zachęciła do zbiórki na sprzęt medyczny. W oświadczeniu wytknęła również niektóre błędy obecnym rządzącym.

Kinga Rusin wspiera WOŚP. Zdradziła, ile przekaże na zbiórkę

Dziennikarka kilka lat temu porzuciła telewizyjną karierę na rzecz zagranicznych podróży. W mediach społecznościowych dzieli się z internautami kulisami wypraw w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Obecnie wraz z partnerem osiadła w Kostaryce w oszałamiającej posiadłości.

To właśnie na jednej z lokalnych plaż pozdrowiła Polaków, którzy obecnie angażują się w 31. finał WOŚP. W krótkim wideo zachęcała do dobrowolnych darowizn na zbiórkę pieniężną. Każda kwota przekazywana jest na zakup sprzętu do walki z sepsą. Kinga Rusin sama chce hojnie wspomóc akcję Jurka Owsiaka.

My z Markiem tradycyjnie, jak co roku, też chcemy się dołożyć do wspólnej orkiestrowej skarbonki! Zasilimy konto WOŚP ponad 30. tysiącami złotych, żeby wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego do diagnostyki SEPSY. Serdecznie namawiamy do wpłat i licytacji. Każdy gest MA znaczenie — podkreślała.

Kinga Rusin ostro o rządzących i sytuacji w Polsce

Nie jest tajemnicą, że dziennikarka nie pała entuzjazmem do obecnego rządu . Przy okazji dzisiejszego wydarzenia chciała podkreślić ważną rolę solidarności obywatelskiej w sprawy dla nich ważne. Przez lata wiele dziedzin medycyny było zaniedbywane i pozostawione bez pomocy finansowej.

Grajmy z Orkiestrą na przekór pisowskiej propagandzie. Pobijmy kolejny rekord hojności — apelowała.

Na tym jednak nie zakończyła swojego oświadczenia. W ostrych słowach opisała obecną sytuację kraju pogrążonego w inflacji oraz problemy społeczne.

W czasach kryzysu i inflacji, w którą wpędziła nas nieodpowiedzialna polityka finansowa PiS, w czasach rozdawnictwa państwowych pieniędzy, których brakuje na wszystko, co ważne, ale nie brakuje na propagandę TVP, zakładane przez krewnych i znajomych fundacje „krzaki”, na giga pensje w państwowych przedsiębiorstwach, to zwykli obywatele muszą wziąć odpowiedzialność za wyposażenie służby zdrowia, żeby nie odstawała od światowych standardów, żeby zdrowiej nam się żyło w tym coraz bardziej chorym kraju — podsumowała gorzko.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Pochowali ją w pierwszą rocznicę ślubu. Agata Mróz bardzo chciała urodzić. Tak dziś wygląda jej córka

  3. Stanowczo odradzali Młynarskiej współpracę z Owsiakiem. Zmroziło ją, gdy usłyszała te słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]