Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek złożyła życzenia ukochanemu. Uwagę zwraca miejsce komentarza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.01.2023 11:46

Kasia Cichopek złożyła życzenia ukochanemu. Uwagę zwraca miejsce komentarza

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Kasia Cichopek od kilku miesięcy tworzy szczęśliwy związek z programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim. Z okazji urodzin złożyła mu serdeczne życzenia. Ich treść mogą przeczytać wszyscy internauci.

Ujawnienie związku prezenterów TVP odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. W dniu 40. urodzin aktorki para udostępniła romantyczne zdjęcie z wycieczki do Ziemi Świętej. Dziennikarz z okazji własnego święta także mógł liczyć wiele emocji.

Kasia Cichopek złożyła życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu

Para jeszcze przed potwierdzeniem łączącej ich relacji wspólnie pracowała w programie "Pytanie na śniadanie". W dniu urodzin dziennikarz poprowadził wydanie wraz z ukochaną. Produkcja, by uczcić wyjątkową okazję, opublikowała zdjęcie prezentera w mediach społecznościowych.

Ależ to jest fantastyczny poranek! STO LAT @maciejkurzajewski. W towarzystwie @katarzynacichopek, w dniu swoich urodzin, Maciej mówi Wam DZIEŃ DOBRY — przekazano.

Pod postem pojawiły się pierwsze życzenia dla solenizanta, który obchodzi swoje okrągłe 50. urodziny. Wśród komentarzy nie zabrakło również słów od Kasi Cichopek. Ukochana dziennikarza pozostawiła skromne słowa.

Wszystkiego najlepszego @maciejkurzajewski spełnienia marzeń — napisała wraz z emotką całującej buźki.

Co prawda na razie jest to mniej huczne świętowanie niż w przypadku gwiazdy "M jak miłość" (pomijając niedawną wycieczkę do Jordanii), jednak cały dzień jeszcze przed nami. Para z pewnością będzie chciała uczcić pierwsze wspólne urodziny Macieja Kurzajewskiego w oficjalnym związku.

Maciej Kurzajewski w wybornym nastroju

Podczas przerw między emisją śniadaniówki Kasia Cichopek podzieliła się relacją ze studia TVP. Okazuje się, że cała produkcja chętnie uściskała solenizanta. Mimo zawodowych obowiązków prezenter stara się cieszyć kolejnym rokiem pełnym sukcesów.

Rewelacyjny poranek! Urodziny w takim miejscu, ale przede wszystkim w takim towarzystwie to jest czysta przyjemność — mówił Maciej Kurzajewski, spoglądając na partnerkę.

Na radosnych życzeniach się nie skończyło, a produkcja "Pytania na śniadanie" przygotowała dla gwiazdora specjalny tort ze świeczkami z jego wiekiem. Solenizantowi również składamy serdeczne życzenia sukcesów zawodowych i prywatnych.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fragment relacji z Instagrama (instagram.com/katarzynacichopek/)
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Pochowali ją w pierwszą rocznicę ślubu. Agata Mróz bardzo chciała urodzić. Tak dziś wygląda jej córka

  3. Stanowczo odradzali Młynarskiej współpracę z Owsiakiem. Zmroziło ją, gdy usłyszała te słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!