Swiatgwiazd.pl > Plotki > Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 10:02

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie

Syn Krzysztofa Krawczyka
UWAGA! TVN

Krzysztof Krawczyk odszedł na początku kwietnia. Swojego jednego syna miał z Haliną Żytkowiak, która była drugą żoną artysty. Relacje z potomkiem latami stopniowo się pogarszały. Gwiazdor nie ukrywał, że za późno zrozumiał, co oznacza być ojcem. 

Krzysztof Krawczyk Junior mieszka w tragicznych warunkach 

Krzysztof Krawczyk Junior ugościł kamery w swoim mieszkaniu w kamienicy. Przez wiele lat zamieszkiwał loku wraz ze swoimi dziadkami. 

Obecnie sytuacja wygląda nieco inaczej, a do czterech kątów wprowadził się jego stryj, z żoną i dorosłym synem. Dziś syn Krzysztofa Krawczyka jest zmuszony mieszkać w jednym, bardzo zagraconym pomieszczeniu. 

Przebywanie w powyższym miejscu jest dla niego bardzo męczące. Jak sam przyznaje, obecny jest w nim alkohol, niemalże codziennie. Kiedy Krzysztof Junior tylko ma taką okazję - spędza czas poza murami mieszkania. 

Chodzi głównie o to, aby odciąć się od zmartwień i stresu, który znajduje się w towarzystwie osób, z którymi musi dzielić swoje lokum. 

Syn Krzysztofa Krawczyka jest niepełnosprawny, jego renta jest wyjątkowo niska 

Kolejnym, bardzo przykrym faktem jest to, że syn Krzysztofa Krawczyka jest osobą niepełnosprawną - cierpi na pourazową padaczkę, która nie pozwala mu na podjęcie pracy. 

Choroba może nie dawać się we znaki przez długi czas, jednak jeśli dopadnie, bardzo trudno jest ją opanować...

Ten przykry stan zdrowia jest przyczyną wypadku, który miał miejsce wiele lat temu. Syn Krzysztofa Krawczyka, wraz ze swoją macochą i ojcem jechał samochodem. Piosenkarz niestety zasną za kierownicą, a samochód uderzył z dużą siłą w drzewo. 14-letni syn Krzysztofa Krawczyka doznał poważnych obrażeń mózgu, złamał rękę, szczękę oraz nogę. 

Na początku nie zdawał sobie sprawy z tego, co się wydarzyło oraz ze skali obrażeń, które poniósł. Teraz utrzymuje się z renty, która wynosi 1000 złotych miesięcznie. Taka kwota musi starczyć mu na jedzenie i leki. Pomaga mu Krzysztof Cwynar, który jest prawnym opiekunem syna Krzysztofa Krawczyka. Pomaga mu w walce o mieszkanie socjalne. 

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

undefined

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: