Swiatgwiazd.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka

UWAGA! TVN

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

W ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno o synu Krzysztofa Krawczyka. Najpierw śmierć ojca skierowała oczy na mężczyznę, następnie fakty, które raz po razie wychodziły na jaw. Obecnie media aż huczą na temat wywiadu, który został udzielony na łamach TVN Uwaga!

Krzysztof Krawczyk odszedł na początku kwietnia. Swojego jednego syna miał z Haliną Żytkowiak, która była drugą żoną artysty. Relacje z potomkiem latami stopniowo się pogarszały. Gwiazdor nie ukrywał, że za późno zrozumiał, co oznacza być ojcem. 

Krzysztof Krawczyk Junior mieszka w tragicznych warunkach 

Krzysztof Krawczyk Junior ugościł kamery w swoim mieszkaniu w kamienicy. Przez wiele lat zamieszkiwał loku wraz ze swoimi dziadkami. 

Obecnie sytuacja wygląda nieco inaczej, a do czterech kątów wprowadził się jego stryj, z żoną i dorosłym synem. Dziś syn Krzysztofa Krawczyka jest zmuszony mieszkać w jednym, bardzo zagraconym pomieszczeniu. 

Przebywanie w powyższym miejscu jest dla niego bardzo męczące. Jak sam przyznaje, obecny jest w nim alkohol, niemalże codziennie. Kiedy Krzysztof Junior tylko ma taką okazję - spędza czas poza murami mieszkania. 

Chodzi głównie o to, aby odciąć się od zmartwień i stresu, który znajduje się w towarzystwie osób, z którymi musi dzielić swoje lokum. 

Syn Krzysztofa Krawczyka jest niepełnosprawny, jego renta jest wyjątkowo niska 

Kolejnym, bardzo przykrym faktem jest to, że syn Krzysztofa Krawczyka jest osobą niepełnosprawną - cierpi na pourazową padaczkę, która nie pozwala mu na podjęcie pracy. 

Choroba może nie dawać się we znaki przez długi czas, jednak jeśli dopadnie, bardzo trudno jest ją opanować...

Ten przykry stan zdrowia jest przyczyną wypadku, który miał miejsce wiele lat temu. Syn Krzysztofa Krawczyka, wraz ze swoją macochą i ojcem jechał samochodem. Piosenkarz niestety zasną za kierownicą, a samochód uderzył z dużą siłą w drzewo. 14-letni syn Krzysztofa Krawczyka doznał poważnych obrażeń mózgu, złamał rękę, szczękę oraz nogę. 

Na początku nie zdawał sobie sprawy z tego, co się wydarzyło oraz ze skali obrażeń, które poniósł. Teraz utrzymuje się z renty, która wynosi 1000 złotych miesięcznie. Taka kwota musi starczyć mu na jedzenie i leki. Pomaga mu Krzysztof Cwynar, który jest prawnym opiekunem syna Krzysztofa Krawczyka. Pomaga mu w walce o mieszkanie socjalne. 

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

undefined

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >