Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Krzysztofa Krawczyka trafił do szpitala. Chwilę wcześniej przeżył dramat, gdy zaczął prosić o pomoc
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 14:24

Syn Krzysztofa Krawczyka trafił do szpitala. Chwilę wcześniej przeżył dramat, gdy zaczął prosić o pomoc

Syn Krzysztofa Krawczyka trafił do szpital, fot. KAPiF; MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Syn Krzysztofa Krawczyka trafił do szpital, fot. KAPiF; MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Syn Krzysztofa Krawczyka ma za sobą wyjątkowo trudne dni. 16 listopada trafił do szpitala, a jak się wkrótce okazało, spotkała go kolejna wyjątkowo przykra sytuacja. O wszystkim poinformował Krzysztof Cwynar, który od dawna pomaga schorowanemu mężczyźnie.

Problemy zdrowotne syna Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk junior zyskał medialny rozgłos już po śmierci swojego ojca. Wszystko za sprawą batalii z macochą o prawa do części majątku pozostawionego przez piosenkarza.

Dziś syn gwiazdora stara się wiązać koniec z końcem przy wsparciu przyjaciół, m.in. kompozytora Krzysztofa Cwynara, który dba o to, by 50-latkowi nie brakowało dachu nad głową.

Codziennej egzystencji nie ułatwia potomkowi Krzysztofa Krawczyka również choroba, której nabawił się na skutek wypadku spowodowanego przez swojego ojca w 1988 r. Od tamtej pory cierpi na padaczkę pourazową, która uniemożliwia mu m.in. znalezienie stałej pracy.

Ewa Krawczyk jest "w wielkiej traumie". Nie radzi sobie po śmierci ukochanego męża Syn Krzysztofa Krawczyka jest w złym stanie. Nowe wieści o zdrowiu Krzysztofa juniora

Krzysztof Krawczyk junior trafił do szpitala

Kilka dni temu media obiegła niespodziewana informacja o nagłej hospitalizacji Krzysztofa Krawczyka juniora. Mężczyzna trafił do placówki medycznej z powodu choroby, z którą mierzy się od lat.

W środę, po prawie tygodniowym leczeniu, syn piosenkarza wyszedł ze szpitala. Jak się okazało, jeszcze zanim do niego trafił, doszło do przykrej i bardzo niepokojącej sytuacji związanej z jego kuracją.

Przykry incydent w przychodni

Jeszcze zanim Krzysztof Krawczyk junior trafił do szpitala, udał się do przychodni, w której się leczył. Jak twierdzi Krzysztof Cwynar, rozpoznał symptomy, które świadczą o zbliżającym się pogorszeniu choroby. Natychmiast postanowił udać się po pomoc do medyków. Na miejscu okazało się jednak, że w placówce nie ma już jego dokumentacji medycznej

Leczy się tam od wielu lat, więc sprawa mocno go zaskoczyła. Na miejscu pojawiła się karetka, a ratownicy medyczni udali się z Krzysztofem juniorem do jego mieszkania, skąd wziął leki, jakie na co dzień przyjmuje i pokazał je także lekarzom w szpitalu. 

Tam powinna być cała dokumentacja, niestety dowiedział się, że nie ma jego pani lekarz i nikt nie potrafi znaleźć jego historii leczenia. Poszedł więc do szpitala i został tam zatrzymany - poinformował kompozytor w rozmowie z “Faktem”.

Krzysztof Krawczyk junior
Krzysztof Krawczyk junior, fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Krzysztof Krawczyk junior
Krzysztof Krawczyk junior, fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Krzysztof Krawczyk junior
Krzysztof Krawczyk junior nad grobem ojca, fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Źródło: fakt.pl