Swiatgwiazd.pl
monika richardson

TRICOLORS/East News

Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki. Czeka go poprawka

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W życiu Moniki Richardson nie brakuje ostatnio zawirowań. Niedawno na jaw wyszły szokujące informacje dotyczące jej syna, Tomasza Malcolma. Okazuje się, że nie zdał ważnego egzaminu.

  • Monika Richardson bardzo się przejęła tegoroczną maturą syna

  • Okazuje się, że Tomaszowi Malcolmowi nie udało się zdać egzaminu z matematyki

  • Na swoim Instagramie jednak uspokoił fanów, że ma inne plany na przyszłość

Tomasz Malcolm to syn Moniki Richardson z jej pierwszego małżeństwa, który niedawno osiągnął pełnoletność. W tym roku przystąpił do matury, jednak wczorajsze wyniki okazały się dla niego rozczarowujące. Zapewnia jednak fanów, że poradzi sobie i bez matury. Ma plan zająć się modelingiem.

Syn Moniki Richardson przystąpił do matury

Monika Richardson ostatnimi czasy ma bardzo intensywne życie. Od czasu jej głośnego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim media śledzą każdy jej krok. Związała się z nowym partnerem, z którym już była na wspólnych, rodzinnych wakacjach, oraz pokazała się na ściance (więcej tutaj).

W tym roku do tych zawirowań doszedł kolejny przełom - jej najstarszy syn przystąpił do egzaminu dojrzałości. Chorujący na Aspergera, Tomasz Malcolm w maju pisał matury, co matka mocno przeżywała. Informowała swoich fanów, że z nerwów jest ledwo żywa. CKE w dniu wczorajszym opublikowała wyniki tegorocznych matur.

Niestety wczorajsze wyniki matury okazały się dla chłopaka rozczarowujące. Okazuje się, że udało mu się zdać wszystkie egzaminy - za wyjątkiem matury z matematyki. Jak na razie znana mama nie odniosła się do wyników syna, jednak on sam postanowił o nich poinformować na swoim Instagramie.

O swoich przemyśleniach na temat niezdanej matury poinformował na swoim profilu na Instagramie. Nie wyglądał na załamanego, przyznał że trochę za późno wziął się do nauki. Opowiedział, że dwa tygodnie przed maturą spotkał wspaniałego korepetytora, jednak niestety w tak krótkim czasie nie udało mu się przygotować dobrze do egzaminu.

tvp

Goście Michała Rachonia skrytykowali Donalda Tuska. Dziennikarz nie zareagował

CZYTAJ DALEJ

Syn Moniki Richardson zostanie modelem?

Tomasz Malcolm zapowiedział jednak, że podejdzie do poprawki w sierpniu. Z optymizmem zapowiada, że nie boi się porażki, zapewnia, że tym razem na pewno się uda. Opowiedział także, że nie zamierza spędzić najbliższych tygodni jedynie na przygotowania do poprawki matury.

Zapewnia także, że teraz po maturze ma więcej czasu na rozwijanie swoich pasji. Mówi, że przez naukę do matury musiał przerwać swoje szkolenia lotnicze. Oprócz tego zamierza w wakacje zdać egzamin na prawo jazdy - widać, że chłopak nie zwalnia tempa i cały czas planuje się rozwijać w różnych kierunkach.

Zapowiedział, że zamierza zająć się modelingiem - na nagraniu poinformował, że już następnego dnia jest umówiony na sesje zdjęciowe i zamierza rozwijać swoją karierę w tym kierunku. Na jego Instagramie możemy zobaczyć efekty wcześniejszych sesji.

Okazuje się, że nawet z niezdaną polską maturą może liczyć na dostanie się na studia. Wszystko za sprawą zdanej przez niego w zeszłym roku matury amerykańskiej, która umożliwia mu kontynuowanie edukacji wszędzie poza polskimi uczelniami państwowymi. Widać, że od chłopaka bije optymizm i pozytywne myślenie. Trzymamy kciuki za rozwój kariery!Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Wirtualna PolskaAlicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >