Swiatgwiazd.pl
Monika_Olejnik

east news / TRICOLORS

Szymon Hołownia był gościem Moniki Olejnik w TVN24. Widzowie: "kawusia u cioci na imieninach"

8 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Monika Olejnik w miniony poniedziałek gościła w swoim programie ,,Kropka nad i" Szymona Hołownię. Dziennikarka, która słynie z niewygodnych pytań została skrytykowana za zbyt łagodne potraktowanie polityka.

  • Gościem Moniki Olejnik w ,,Kropce nad i" był Szymon Hołownia.

  • Rozmowa przebiegła bardzo łagodnie jak na standardy tego programu.

  • Oburzeni internauci krytykują postawę Olejnik.

Olejnik przez lata prowadzenia własnego programu w TVN przyzwyczaiła swoich widzów do stawiania niewygodnych pytań swoim gościom. Jednak jej ostatnia rozmowa z Szymonem Hołownią przebiegła wyjątkowo łagodnie.

Szymon Hołownia gościem ,,Kropki nad i"

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. 65-latka cieszy się doświadczeniem i uznaniem w branży, jest zapraszana na najważniejsze eventy, prowadzi swój własny program i pisze felietony. Niewielu jednak wie, że mimo tak imponującej kariery, dziennikarstwo nie jest jej pierwszym wykształceniem (więcej tutaj).

Aktualnie jest głównie kojarzona ze swoim programem w TVN24 - ,,Kropka nad i". Format w którym dziennikarka zaprasza do studia popularne postaci polskiej sceny politycznej, i nie tylko, budzi ogromne zainteresowanie. Głównie dzięki ciętemu językowi prowadzącej, która nie boi się stawiać rozmówcy w krzyżowym ogniu pytań.

W tym tygodniu gościem Moniki Olejnik był Szymon Hołownia, polityk budujący swoją siłę polityczną od zeszłorocznych wyborów prezydenckich. Poniedziałkowy program wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak ci, którzy spodziewali się kontrowersji czy trudnych pytań musieli się obejść ze smakiem. Rozmowa przebiegła bowiem wyjątkowo grzecznie.

Jan Pęczek

Nie żyje żona Jana Pęczka z "Barw szczęścia". TVP właśnie przekazało wiadomość

CZYTAJ DALEJ

Internauci krytykują prowadzącą ,,Kropki nad i"

Widzowie programu nie byli zachwyceni z rozmowy Olejnik z Hołownią. Zaraz po emisji programu w Internecie zaroiło się od krytycznych głosów. Przez kilka godzin hasło Monika Olejnik było jednym z najpopularniejszych na polskim Twitterze.

- Doczekam się normalnego wywiadu Olejnik z Hołownią? Czy to już zawsze będzie kawusia u cioci na imieninach? - pyta retorycznie jeden z internautów.

Wśród głosów oburzonych internautów nie brakuje porównań prowadzącej ,,Kropki nad i" do pracowników TVP. Stronniczość i łatwość pytań budzą wśród widzów jednoznaczne skojarzenia z konkurencyjną stacją.

- Pierwszy raz w TVN widziałam tak oddaną dziennikarkę M. Olejnik względem rozmówcy S. Hołowni. Słodko było, zupełnie jak przy oglądaniu wywiadu Holeckiej z Kaczyńskim - pisze zniesmaczona widzka.

- #Olejnik to chyba etatu w #TVP szuka... - dodaje kolejna.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: o2, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >