Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Szymon Hołownia był gościem Moniki Olejnik w TVN24. Widzowie: "kawusia u cioci na imieninach"
Alicja Czepli
Alicja Czepli 08.06.2021 02:00

Szymon Hołownia był gościem Moniki Olejnik w TVN24. Widzowie: "kawusia u cioci na imieninach"

Monika_Olejnik
east news / TRICOLORS

Monika Olejnik w miniony poniedziałek gościła w swoim programie ,,Kropka nad i" Szymona Hołownię. Dziennikarka, która słynie z niewygodnych pytań została skrytykowana za zbyt łagodne potraktowanie polityka.

  • Gościem Moniki Olejnik w ,,Kropce nad i" był Szymon Hołownia.

  • Rozmowa przebiegła bardzo łagodnie jak na standardy tego programu.

  • Oburzeni internauci krytykują postawę Olejnik.

Olejnik przez lata prowadzenia własnego programu w TVN przyzwyczaiła swoich widzów do stawiania niewygodnych pytań swoim gościom. Jednak jej ostatnia rozmowa z Szymonem Hołownią przebiegła wyjątkowo łagodnie.

Szymon Hołownia gościem ,,Kropki nad i"

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. 65-latka cieszy się doświadczeniem i uznaniem w branży, jest zapraszana na najważniejsze eventy, prowadzi swój własny program i pisze felietony. Niewielu jednak wie, że mimo tak imponującej kariery, dziennikarstwo nie jest jej pierwszym wykształceniem (więcej tutaj).

Aktualnie jest głównie kojarzona ze swoim programem w TVN24 - ,,Kropka nad i". Format w którym dziennikarka zaprasza do studia popularne postaci polskiej sceny politycznej, i nie tylko, budzi ogromne zainteresowanie. Głównie dzięki ciętemu językowi prowadzącej, która nie boi się stawiać rozmówcy w krzyżowym ogniu pytań.

W tym tygodniu gościem Moniki Olejnik był Szymon Hołownia, polityk budujący swoją siłę polityczną od zeszłorocznych wyborów prezydenckich. Poniedziałkowy program wzbudził ogromne zainteresowanie, jednak ci, którzy spodziewali się kontrowersji czy trudnych pytań musieli się obejść ze smakiem. Rozmowa przebiegła bowiem wyjątkowo grzecznie.

Internauci krytykują prowadzącą ,,Kropki nad i"

Widzowie programu nie byli zachwyceni z rozmowy Olejnik z Hołownią. Zaraz po emisji programu w Internecie zaroiło się od krytycznych głosów. Przez kilka godzin hasło Monika Olejnik było jednym z najpopularniejszych na polskim Twitterze.

- Doczekam się normalnego wywiadu Olejnik z Hołownią? Czy to już zawsze będzie kawusia u cioci na imieninach? - pyta retorycznie jeden z internautów.

Wśród głosów oburzonych internautów nie brakuje porównań prowadzącej ,,Kropki nad i" do pracowników TVP. Stronniczość i łatwość pytań budzą wśród widzów jednoznaczne skojarzenia z konkurencyjną stacją.

- Pierwszy raz w TVN widziałam tak oddaną dziennikarkę M. Olejnik względem rozmówcy S. Hołowni. Słodko było, zupełnie jak przy oglądaniu wywiadu Holeckiej z Kaczyńskim - pisze zniesmaczona widzka.

- #Olejnik to chyba etatu w #TVP szuka... - dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: o2, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]