Swiatgwiazd.pl
Julia Królikowska

instagram.com/ jakub.p.nowak

Tabloid ustalił, ile Julia Królikowska wydała na wesele. Cena może zaskoczyć

13 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Od minionej soboty cały show-biznes żyje kolejnym ślubem w rodzinie Królikowskich. Zaledwie miesiąc temu na ślubnym kobiercu stanął Antonii Królikowski z ukochaną Joanną Opozdą, a już 11 września jego młodsza siostra. Teraz Super Expressowi udało się ustalić, ile Julia zapłaciła za imprezową noc.

Trudno zaprzeczyć, że wesele Antka obfitowało w luksus. Julia z kolei poszła w przeciwną stronę i zamiast pałacu i blichtru wybrała las, namiot i przyjęcie w stylu eko. Czy w związku z tym zapłaciła za nie mniej niż starszy brat?

Kolejne wesele w rodzinie Królikowskich

Przypomnijmy, że miesiąc temu Antek i Joanna zaskoczyli show-biznes swoim ślubem. Było to dla wszystkich o tyle niespodziewane, że krótko przedtem para postanowiła ponownie się ze sobą związać. Sam ślub odbył się w jednym z warszawskich kościołów i zgromadził istne tłumy. Następnie wszyscy udali się do bajecznej sali weselnej, gdzie do białego rana celebrowali szczęście młodej pary. Przyjęcie zorganizowano w stylu glamour i bez wątpienia słono kosztowało nowożeńców.

Gabriela Muskała

Gabriela Muskała zachwala Zbigniewa Zamachowskiego. Jest nim oczarowana

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kilka dni temu, bo 11 września, rodzina Królikowskich po raz kolejny zgromadziła się, by świętować wstąpienie w związek małżeński. Tym razem to młodsza siostra Antka, Julia, zaskoczyła wszystkich swoim ślubem.

Razem z ukochanym Jakubem zaprosiła na tę okoliczność mnóstwo gości, jednak stylem wesela znacząco odbiegła od tego sprzed miesiąca. W przeciwieństwie do brata, 22-latka postawiła na imprezę w stylu rustykalnym. Jako lokalizację wybrała las, gdzie czekał już na gości ogromny namiot, przyozdobiony kwiatami, zielonymi roślinami i klimatycznymi światełkami.

Całość dopełniały drewniane i naturalne dekoracje, choć już samo otoczenie robiło nieprawdopodobne wrażenie. Wydawać by się mogło, że za "ekologiczne" wesele Julia zapłaciła stosunkowo niewiele, jak na ten typ imprezy. Ale czy na pewno? Super Expressowi udało się ustalić, ile młodziutka Królikowska wydała na swoje przyjęcie.

Ile Julia Królikowska wydała na wesele?

Z ustaleń Super Expressu wynika, że wesele zostało zorganizowane w Przystani Zbójna Góra usytuowanej pod Warszawą w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Okazuje się, że cena za zorganizowanie wesela w tym miejscu różni się nie tylko w zależności od ilości gości, ale też miesiąca czy dnia tygodnia.

Jak podaje Super Express, za zorganizowanie tam przyjęcia w sobotę we wrześniu Julia i Jakub najprawdopodobniej zapłacili od 10 do 14 tysięcy złotych. To jednak jeszcze nie wszystko. W cenie co prawda znajduje się już miejsce, parking, krzesła, stoły czy opcja sprzątania po weselu, jednak oddzielnie należy doliczyć catering.

Ten zaś, jak wylicza Super Express, kosztował państwa młodych między 165 a 195 złotych za osobę, co daje nawet 29 tysięcy złotych, przyjmując, że na przyjęciu bawiło się 150 gości.

Jak podkreśla Super Express, do tego wszystkiego należy oczywiście doliczyć stroje państwa młodych, wynajęcie auta, dekoracje i wiele innych wydatków. Wygląda więc na to, że za "eko wesele" Julia i Jakub zapłacili kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Myśleli, że nikt nie patrzy. Wymęczony Zamachowski i Muskała przyłapani

  • Na weselu Julii Królikowskiej nikt nie spodziewał się usłyszeć czegoś podobnego

  • Sylwia Grzeszczak na wizji zalała się łzami. Widzowie wszystko zobaczyli

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >