Swiatgwiazd.pl
TVP - jeden z dziesięciu znika z anteny?

TRICOLORS/East News

Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami. "Jeden z dziesięciu" znika z TVP?

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

"Jeden z dziesięciu" to niekwestionowany hit TVP, który od ponad 26 lat cieszy się zainteresowaniem widzów. Choć program doczekał się 124 edycji, jego kolejna odsłona stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Fani zwrócili u

  • „Jeden z dziesięciu” gości na antenie TVP od czerwca 1994 roku

  • W minioną środę stacja wyemitowała Wielki Finał 124. edycji teleturnieju

  • Uwagę widzów zwróciły słowa prowadzącego, Tadeusza Sznuka

  • Czy to koniec kultowego teleturnieju Telewizji Polskiej?

TVP może poszczycić się wieloma programami, które na stałe zapisały się w historii polskiej telewizji. Jednym z nich jest teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Jego prowadzącym nieprzerwanie od blisko trzech dekad jest Tadeusz Sznuk.

Tadeusz Sznuk zapowiedział zakończenie „Jednego z dziesięciu”?

„Jeden z dziesięciu” gości na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 1994 roku. Na przestrzeni lat teleturniej doczekał się 124 edycji i milionów sympatyków, a jego gospodarz otrzymał trzy statuetki Telekamer Tele Tygodnia w kategorii „osobowość telewizyjna”. Zwieńczeniem tych sukcesów była statuetka Złotej Telekamery.

„Jeden z dziesięciu” od 26 lat przyciąga przed telewizory miliony zainteresowanych widzów. Nie inaczej było w minioną środę 21 kwietnia, kiedy na antenie TVP został wyemitowany Wielki Finał 124. edycji programu. Widzom nie spodobały się jednak słowa, którymi Tadeusz Sznuk zakończył odcinek.

- Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec – powiedział gospodarz.

Sympatycy programu, którzy od lat z zaciekawieniem oglądają każdy jego odcinek, od razu zauważyli pewną różnicę. Dotychczas, kiedy Tadeusz Sznuk kończył jedną edycję, od razu zapowiadał kolejną. Tym razem tego nie zrobił, a w zamian użył słowa „koniec”.

- Czemu Pan Sznuk powiedział „i to koniec” zamiast „do zobaczenia w kolejnej serii”, jak to zawsze miał w zwyczaju? Co jest? – pytał jeden z zaniepokojonych internautów.

- Nie mówcie, że to koniec „1 z 10” – dopowiedział kolejny.

Na ten moment przedstawiciele Telewizji Polskiej nie odnieśli się do komentarzy internautów. W sieci nie pojawiła się też żadna odpowiedź Tadeusza Sznuka.

Zwycięzcą Wielkiego Finału 124. edycji został pan Sebastian Witkowski (555), któremu gratulujemy! Pan Sebastian zdobywa...

Opublikowany przez Jeden Z Dziesięciu Środa, 21 kwietnia 2021

Kulisy „Jednego z dziesięciu”

„Jeden z dziesięciu” dostarcza mnóstwa emocji zarówno widzom, jak i samym uczestnikom. Przypomnijmy, że w trakcie zakończonego w środę sezonu na planie teleturnieju doszło do pewnego nieporozumienia. Gdy uczestnik wdał się w dyskusję z prowadzącym, nagle wstrzymano nagrania.

O kulisach zajścia w studiu Michał Packi opowiedział w wywiadzie dla portalu Nasze Miasto Wieluń. Zaznaczył, że jeśli któryś z uczestników ma wątpliwości co do swojej odpowiedzi, Tadeusz Sznuk od razu pozwala na wyjaśnienie tej sprawy (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Radio ZET, wielun.naszemiasto.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >