TVP - jeden z dziesięciu znika z anteny? Żródło: TRICOLORS/East News

Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami. „Jeden z dziesięciu” znika z TVP?

22 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

„Jeden z dziesięciu” to niekwestionowany hit TVP, który od ponad 26 lat cieszy się zainteresowaniem widzów. Choć program doczekał się 124 edycji, jego kolejna odsłona stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Fani zwrócili uwagę na nietypowe słowa prowadzącego. „I to koniec” – powiedział w ostatnim odcinku Tadeusz Sznuk.

  • „Jeden z dziesięciu” gości na antenie TVP od czerwca 1994 roku
  • W minioną środę stacja wyemitowała Wielki Finał 124. edycji teleturnieju
  • Uwagę widzów zwróciły słowa prowadzącego, Tadeusza Sznuka
  • Czy to koniec kultowego teleturnieju Telewizji Polskiej?

TVP może poszczycić się wieloma programami, które na stałe zapisały się w historii polskiej telewizji. Jednym z nich jest teleturniej „Jeden z dziesięciu”. Jego prowadzącym nieprzerwanie od blisko trzech dekad jest Tadeusz Sznuk.

Tadeusz Sznuk zapowiedział zakończenie „Jednego z dziesięciu”?

„Jeden z dziesięciu” gości na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 1994 roku. Na przestrzeni lat teleturniej doczekał się 124 edycji i milionów sympatyków, a jego gospodarz otrzymał trzy statuetki Telekamer Tele Tygodnia w kategorii „osobowość telewizyjna”. Zwieńczeniem tych sukcesów była statuetka Złotej Telekamery.

„Jeden z dziesięciu” od 26 lat przyciąga przed telewizory miliony zainteresowanych widzów. Nie inaczej było w minioną środę 21 kwietnia, kiedy na antenie TVP został wyemitowany Wielki Finał 124. edycji programu. Widzom nie spodobały się jednak słowa, którymi Tadeusz Sznuk zakończył odcinek.

- Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec – powiedział gospodarz.

Tamara Arciuch niedawno skończyła 46 lat. Jak wyglądała w dzieciństwie?Tamara Arciuch niedawno skończyła 46 lat. Jak wyglądała w dzieciństwie?Czytaj dalej

Sympatycy programu, którzy od lat z zaciekawieniem oglądają każdy jego odcinek, od razu zauważyli pewną różnicę. Dotychczas, kiedy Tadeusz Sznuk kończył jedną edycję, od razu zapowiadał kolejną. Tym razem tego nie zrobił, a w zamian użył słowa „koniec”.

- Czemu Pan Sznuk powiedział „i to koniec” zamiast „do zobaczenia w kolejnej serii”, jak to zawsze miał w zwyczaju? Co jest? – pytał jeden z zaniepokojonych internautów.

- Nie mówcie, że to koniec „1 z 10” – dopowiedział kolejny.

Na ten moment przedstawiciele Telewizji Polskiej nie odnieśli się do komentarzy internautów. W sieci nie pojawiła się też żadna odpowiedź Tadeusza Sznuka.

Zwycięzcą Wielkiego Finału 124. edycji został pan Sebastian Witkowski (555), któremu gratulujemy! Pan Sebastian zdobywa...

Opublikowany przez Jeden Z Dziesięciu Środa, 21 kwietnia 2021

Kulisy „Jednego z dziesięciu”

„Jeden z dziesięciu” dostarcza mnóstwa emocji zarówno widzom, jak i samym uczestnikom. Przypomnijmy, że w trakcie zakończonego w środę sezonu na planie teleturnieju doszło do pewnego nieporozumienia. Gdy uczestnik wdał się w dyskusję z prowadzącym, nagle wstrzymano nagrania.

O kulisach zajścia w studiu Michał Packi opowiedział w wywiadzie dla portalu Nasze Miasto Wieluń. Zaznaczył, że jeśli któryś z uczestników ma wątpliwości co do swojej odpowiedzi, Tadeusz Sznuk od razu pozwala na wyjaśnienie tej sprawy (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Facebook, Radio ZET, wielun.naszemiasto.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł